Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Módní halucinace z Bastardů: Navoněná bída Zdeňka Godly a laciná Gášpárová

Móda z Bastardů: Laciná Gabriela Gášpárová a nevkusný Zdeněk Godla
Zdroj: Herminapress.cz/koláž eXtra.cz
+ Dalších 14 fotografií
Módní policie

Navoněná bída. Přesně tak by se dala ve zkratce označit premiéra filmu čtvrtého dílu Bastardi, alespoň tedy co se týče módní stránky. Na akci zcela pohořeli Zdeněk Godla, Jiří Krampol a jako Barbie se zvětšeným poprsím se na premiéře ukázala modelka Gabriela Gášpárová. Jednou z mála osobností, která zaujala, byla moderátorka Alexandra Mynářová. Na módní přešlapy se podívejte v galerii.

Jednou z nejvýraznějších celebritek na premiéře čtvrtého pokračování Bastardů byla influencerka Gabriela Gášpárová. Ta zvolila dlouhé, asymetricky střižené růžové šaty z lesklého materiálu a hlubokým výstřihem, který odhaloval její zvětšená prsa.

Šaty samy o sobě špatné nejsou a dlouhý rukáv na jedné straně Gabriele sluší a dělá ji elegantnější, ovšem k róbě zvolila černé boty na platformě, které se k tomu příliš nehodí. Na druhou stranu měla krásný účes a líčení.

Kajínek odkázal na vraždu

Na premiéře to moc slušelo moderátorce Alexandře Mynářové, která na sobě měla černo-bílou kombinaci. Správně nakombinovat tyto dvě barvy může být občas těžké, aby ve výsledku nevypadala jako tučňák, ale povedlo se jí to. Kostkované sako jí moc slušelo, stejně jako bílá halenka s černou vázačkou, i společenské černé kalhoty s lodičkami do špičky. Alexandra byla velmi elegantní a ženská zároveň.

Premiéry se zúčastnil i omilostněný vězeň Jiří Kajínek, na kterého je ve čtvrtém díle lehký odkaz. Kajínek zvolil kontroverzní triko, na němž jsou dvě karty, na jedné je jeho portrét a na druhé zbraň. V roce 1998 byl odsouzen za dvojnásobnou vraždu, motiv pistole tak byl jasnou narážkou na tuto událost. Není asi ani nutné říkat, že s takovým trikem by raději na veřejnost vycházet neměl, není to vhodné.

Oranžová róba

Sedmadvacetiletá muzikálová zpěvačka Nikola Ďuricová na sobě měla pozornost poutající dlouhé oranžové šaty. Na přední části měly našitá peříčka, což činilo outfit více ležérním. Šaty doplnila o oválnou hnědou kabelku a hnědé kozačky. K šatům se však tento typ kabelky ani boty příliš nehodily a Ďuricová tak velkou parádu neudělala.

Kdo ale působil, že na premiéru dorazil rovnou z hospody, to byli herci Zdeněk Godla a Jiří Krampol. Godla na sobě měl modré triko, šedé rifle a tenisky, které měl nechat raději doma. Přes sebe si sice přehodil černý kabát, ten ale situaci nezachránil. Krampol na tom nebyl o moc lépe. Na sobě měl volnou kostkovanou košili, modré rifle a zřejmě zcela náhodně zvolené červené tenisky. Jednalo se o opravdu smutnou podívanou a tyto celebrity by se měly několikrát podívat do zrcadla předtím, než jdou na nějakou společenskou událost.

Na další módní kreace z premiéry se podívejte v galerii.

Lucie Borhyová terčem nebezpečného stalkingu. Neodbytný fanoušek překročil všechny hranice

Související články

Další články

Nejnovější kauzy