Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Módní halucinace na premiéře minisérie Iveta: Kůrka s přítelkyní dorazili v teplákovce, Raiter v lacláčích

Módní peklo na premiéře minisérie Iveta.
Zdroj: eXtra.cz/Renata Bušková, koláž eXtra.cz
+ Dalších 38 fotografií
módní peklo

Minisérie Iveta má pokračování. Slavnostní premiéru druhé série si v Lucerně nenechala ujít řada českých celebrit ani redakce eXtra.cz, která dění mapuje z místa. Zatímco někteří z pozvaných dress code dodrželi, jiný přišli jako na garden party k přátelům. Nejhorší módní kreaci vynesl účastník Survivoru Josef Kůrka, který se svou těhotnou přítelkyní Angie Mangombe oblékl šedé teplákovky.

Na slavnostní premiéru se sluší přijít dobře oblečený. O pořádné módní haló se v pražské Lucerně postarali Josef Kůrka se svou přítelkyní Angie Mangombe, kteří si asi mysleli, že jdou někam do přírody na piknik. Dvojice dorazila na premiéru minisérie Iveta v šedých teplákovkách, ke kterým obuli černé conversky.

Stejně tak Adam Raiter si zřejmě spletl akci. Na červený koberec vynesl černé lacláče s kloboučkem a tenisky. Miroslav Hanuš, který je známý díky roli Hložánka z nekonečného seriálu Ulice, se pro změnu zastavil v čase. Herec si vzal na sebe retro košili a vytahanou koženou ledvinku.

Žaneta ze Survivoru šla jako na pláž

Akci si nenechali ujít ani další účastníci show Survivor. A ani oni se moc nepředvedli. Tomáš Weimann sice dorazil v pěkných chino kalhotách, ale mikinový vršek se k takovému večeru nehodil.

Po jeho boku pak naše fotoreportérka vyfotila Žanetu Skružnou v odhaleném modelu, ve kterém vypadala, jako když jde na pláž. Rozhodně bychom takové šaty nekombinovali s černými silonkami a bílými teniskami. Kdyby byla sukně až na zem a místo sportovní obuvi byly podpatky, hned by celkový vzhled vypadal o něco lépe.

Kdo se naopak na událost vyšvihl, jsou muži Oskar Hes, Ondřej Brzobohatý a Jan Bendig. Vsadili na černou a dobře udělali. Všem to slušelo a vypadali elegantně. Herečka Zuzana Kajnarová také bílým oversize kostýmkem nešlápla vedle. Michaela Tomešová jako jedna z mála přítomných dam vynesla šaty. Růžové mini s béžovým sáčkem přes ramena doplnila o béžové psaníčko se svítivě žlutými detaily.

Hvězda večera, Anna Fialová, která v minisérii ztvárňuje Ivetu Bartošovou, vynesla nebeský outfit. A to doslova. Kostýmek v barvách večerní oblohy byl velmi zajímavý a blonďaté herečce sedl.

Jak vypadali ostatní hosté? Na to se můžete podívat v naší fotogalerii.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy