Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Módní halucinace a minimum látky: Třeštíková si spletla červený koberec ve Varech s pláží

Dámy své outfity moc nevychytaly.
Zdroj: extra.cz/Martin Procházka, herminapress, koláž eXtra.cz
+ Dalších 9 fotografií
Módní policie

Slavnostní zahájení u hotelu Thermal v Karlových Varech si nenechalo ujít plno celebrit. A některé z nich se na událost oblékly opravdu odvážně! Tereza Ramba například zvolila velmi hluboký výstřih a Eliška Dospivová přes sebe hodila jen kus látky, který zakrýval to nejnutnější. Ale o největší senzaci se tentokrát postarala Radka Třeštíková, která vypadala, jako kdyby zapomněla, kde vůbec je.

Na červený koberec přijíždějí hvězdy připravené do posledního puntíku. Velký důraz je totiž kladen na módu, tedy to, co mají jednotliví účastníci na sobě. Letos převládaly elegantní a barevné šaty, nechyběly však ani odvážné róby s vysokými rozparky, hlubokými dekolty a průstřihy. Kdo se toho nebál?

Svůdná misska ukázala dekolt

Svůj dekolt se nebála ukázat bývalá Miss Slovensko Denisa Mendrejová, která dorazila v doprovodu Janka Bartošky. Dlouhé šaty na ní vypadaly nádherně a ani hluboký výstřih ničemu nevadil, jelikož má Denisa krásnou postavu.

Také herečka Tereza Ramba se pořádně odvázala. Na takto hluboké výstřihy totiž u ní lidé zvyklí příliš nejsou. V kombinaci s účesem, volnými šaty a decentními doplňky však vypadala jako bohyně.

Třeštíková zřejmě poté mířila na pláž

Spisovatelka Radka Třeštíková se toho rozhodně nebála. Ovšem spíše než na červený koberec to vypadalo, jako kdyby se chystala jít si sednout do plážového baru. Třeštíková totiž ukázala rovnou celé břicho, ovšem neudělala to elegantním ani rafinovaným způsobem, jak by se na takovou událost hodilo, ale bez jakéhokoliv smyslu si na sebe vzala bílý top, do boků posazenou dlouhou sukni působící retro dojmem a růžovou kabelku s volánky. Naprosto nesouvisle poté přidala černé boty na podpatku a černý choker, který outfitu nijak nepomohl, naopak spolu s botami outfit spíše rušil. Celkově je tento look jedno velké NE.

Další odvážlivkyní byla Eliška Dospivová, exmanželka miliardáře Marka Dospivy. Dorazila v černých šatech s velmi odvážnými průstřihy v oblasti dekoltu a břicha. Na české poměry je to velmi odvážné, ovšem když se to srovná se zahraničními událostmi a tím, jak se oblékají dámy na červený koberec, je to slabší odvar. Každopádně méně šokovat je někdy lepší.

Na další odvážné celebrity se podívejte v galerii!

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy