Všichni věděli o tom, že bývalý moderátor Michal Hrdlička a tenisová hvězda Karolína Plíšková jsou zasnoubeni. Nikdo ovšem netušil, kdy by mělo dojít ke svatbě. Veselka se odehrála v Monaku v luxusních prostorách místní radnice. I když se velkolepého dne zúčastnily pouze dvě desítky hostů, tak pár evidentně nešetřil.

Luxus ale nemusí jít ruku v ruce se stylem a vkusným oblečením. Naše módní specialistka Alenka Šafratová se podívala jak na nevěstu Karolínu, tak i ženicha Michala Hrdličku a ohodnotila slavnostní šaty, které předvedli u oltáře.

„Svatby slavných bývají šťavnatým soustem pro všechny stylisty světa. Ne že bych byla nějaký stylista, ale jsem extrémní milovnice tenisu, takže slavný den Karolíny jsem sledovala s velkým očekáváním. A můžu říct, že mě nezklamala. Šaty byly dokonalé svým jednoduchým a čistým střihem,“ ohodnotila Karolínu Plíškovou Alenka.

„Taky účes a líčení dokonale dokreslovaly vzezření řecké bohyně. Její drahý je možná pro spoustu žen idolem krásy, pro mě to ale pořád bude chlap, který se ‚příliš snaží‘ a je to strašně okaté. Za co ho ale musím pochválit, je absence vykukujících ponožek a to, že se jeho oblek neblýskal jako psí kulky (ještě stále je totiž blýskavý oblek pro leckteré muže znamením slavnostní události). Sice se mu kolem hrudníku krapítek pnul, ale jestli chtěl ukázat výsledky z posilovny, tak se mu to povedlo.“

Poté ještě dodala: „Co mu ale nikdy neodpustím, jsou ty oldschoolové melírky v nagelovaných vlasech! Na společných fotkách to ve finále vypadá, jako když si bohyně bere bývalého vyšumělého fotbalistu.“