Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Módní eXpert Sasha Isar: Partyšová byla chic, Agáta bohužel totálně zmatená!

Nevíme, co Gábina říká, ale určitě to bude pravda a nebude za tím žádné píárko...
Zdroj: herminapress.cz

Sluníčko je tady, a tak jsem si posvítil na jednu už trochu vyletněnou fotku, je na ní totiž dobře vidět, co jde zbytečně pokazit a naopak.

Gábina zvolila krásný a k tomu jednoduchý make-up. K tomu navíc účes, který dokonale ladí s outfitem, který na sobě má. Velmi sexy jsou i šatičky s módními barvami, jen škoda, že jí moc zvýrazňují začínající bříško. Nevím samozřejmě, jestli není těhotná, ale pokud ne, je něco špatně.

Ještě musím pochválit náušnice a nehty, obojí je pěkné a decentní. Drobná výtka míří k botičkám, ty to chtělo k tomuto outfitu fakt jakékoli, jen ne tyhle.

Celkový dojem: Chic!

Zato ta Agáta! Já vím, že má u nás v redakci funkci, ale na to nemůžu brát ohledy, jsem neúplatný. Letní styl – v pořádku, hezké a jednoduché – v pořádku. Ale co ten výběr pásku a bot? Elegantní lodičky s motýlkem se opravdu brutálně nehodí k tomu "marine stylu". Příště doporučuji nějakou sportovní obuv nebo balerínky.

Na druhou stranu velká pochvala jednoduchému jarnímu make-upu. No a pak ten účes, chjo. Agáto, k tomuhle outfitu musíš mít účes jednoduchý, buď do culíku a nebo do rovna, ale nikdy NE elegantní kudrlinky!

Celkový dojem: Zmatené!

P.S. Sorry, Agátoooooo.

Související články

Další články