Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Módní eXpert Sasha Isar: Britský princ s chotí mě nudili k smrti! Znám jejich rezervy!

Vzácný pár si užil představení.
Zdroj: herminapress.cz

Princ Edward a Sophie, hrabě a hraběnka z Wessexu, mě dost nudí. Jasný, mají se držet jistého dress code, ale ten sem tam neškodí trochu oživit. Jiní šlechtici dokáží být trendy a přitom zůstat konzervativní. Hraběnka z Wessexu Sophie zvolila velice elegantní sáčko s černým trikem, ale bohužel délka a styl sukně nejsou příliš šťastné! Sukně by určitě měla být delší, těsněji nad kolena, což je stylovější a ke společenskému postavení hraběnky by se hodila lépe a přitom by i víc slušela.

Podobné kousky by navíc na ženě neměly být tak moc do tvaru písmene „A“.

K tomuto outfitu také patří jiná obuv. Pochvalu ale zaslouží jemný make-up, elegantní účes a nádherné a vhodně vybrané šperky, zejména náušnice mě hodně baví.

Princ Edward mě nepotěšil vůbec. Tady opět chápu nějaký ten královský dress code, ale proboha, je 21. století a proč by princ nemohl jít trochu s dobou. Šestiknoflíkové hranaté sako už dávno není moderní a ještě k tomu kalhoty s manžetami, to už je out dekádu a i v nižší společnosti to je vrchol nevkusu!

Pan hrabě trochu zapomněl před návštěvou Prahy zajít k kadeřníkovi. A o jeho kravatě, která je hlavně moc nakřivo, ani radši psát nebudu.

Celkový dojem působí velice zmateně, ale tak oba určitě čtou eXtra.cz a příště se polepší!

Související články

Další články