Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Módní expert eXtra.cz o Suchánkovi s dcerou: Michale, ona dobrý, ty průšvih! Tady je pár rad do budoucna!

Zdroj: herminapress.cz

Při vší úctě k Michalovi, tohle není jeho první faux pas a obávám se, že ani poslední. Outfit, který si vzal na premiéru divadelní hry, se hodí na nedělní nákup do Holešovické tržnice, ale ne jinam. Špatné je, že Michal tuhle chybu opakuje strašně dlouho a jestli ho nezachrání eXtra.cz, tak bude terčem výsměchu módních policistů ještě hodně dlouho!

Michale, drahé hodinky jsou v pořádku, ale k odpovídajícímu oděvu, jinak vypadáš jako od kolotočů. Kombinace drahého a levného totiž vždycky působí v lepším případě zase jenom levně. Dále, akutně je třeba vyndat tu náušnici z ucha! Devadesátá léta prostě pominula a Míšo, fakt už se nevrátí!

A nemohu si odpustit poznámku, že košile je sice hezká, ale evidentně o číslo větší, což pozná i laik a ten by to právě, na rozdíl od experta, poznat neměl, když už na to dojde.

Celkový dojem: Laciné!!!

Dceru Bereniku nebudeme v jejích patnácti stresovat. I tak jí ale někdo musí říct, že ten model je fajn, ale evidentně je určen starší ženě. Netuším, zda jej zdědila po mamince či dokonce babičce, a neříkám, že musí hned letět do stoupy, ale měl by se vhodně přinejmenším upravit a zúžit adekvátně Bereničině postavě.

Jinak ale chválím střih i barvu šatiček, jen v nich měla přijít maminka nebo to chtělo zásah krejčího. A také pochvala za krásné a zdravě vypadající vlasy. Berenika jasně ukázala, že méně je někdy více.

Celkový dojem: Jednoduché a nijaké, ale průšvih to určitě není!

Související články

Další články