Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Moderní babička Livia Klausová je ve Varech: Co všechno má na festivalu v plánu?

+ Dalších 6 fotografií

Největší filmový festival v Česku je zahájen! Po červeném koberci na slavnostním zahajovacím ceremoniálu se prošla řada hvězd včetně Livie Klausové (78). Bývalá první dáma při této příležitosti poskytla redakci eXtra.cz rozhovor. Prozradila, že kromě filmů má v plánu i večírek! Kdo ji na karlovarském filmovém festivalu doprovází?

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary je oficiálně zahájen. Letošní, již 56. ročník je v plném proudu. Oficiální zahájení proběhlo v pátek 1. 7. 2022 v hotelu Thermal.

Jako první dorazil na červený koberec prezident festivalu Jiří Bartoška v doprovodu manželky Andrey a následovala ho řada známých osobností. Událost si opět nesměla ujít ani bývalá první dáma Livia Klausová. Ta redakci eXtra.cz poskytla rozhovor. Prozradila, kdo ji doprovází, a nazvala se “moderní babičkou”. Livia má kromě sledování filmů v plánu také večírky!

Moderní babička Livia Klausová

Na festival se Livia náramně těšila, a jak bylo patrné i na zahájení, událost si velmi užívala. “Těším se na každý ročník, takže jsem se těšila i na ten letošní. Myslím, že proběhne pěkně jako všechny předtím,” sdělila na úvod. Jaké filmy má v plánu zhlédnout, si sice nechává pro sebe, ale prozradila, že má v plánu zavítat i na nějaký z proslulých karlovarských večírků!

“Já myslím, že každý má své období, ale jsem moderní babička se dvěma mladými vnuky, takže odpověď je jasná,” směje se. Livia vsadila na klasiku, oblékla dlouhé černé šaty, čímž rozhodně nic nezkazila.

A kdo ji na festivalu doprovází? Celý rozhovor ke zhlédnutí v náhledovém videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy