Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel

Moderátorské duo Doležalová a Voříšek slaví 10 let: Takhle šel s dvojicí čas

+ Dalších 5 fotografií

Klára Doležalová a Karel Voříšek oslaví  v pátek velké jubileum! Oblíbený moderátorský pár spolu na českých obrazovkách baví diváky už dlouhých deset let. Za tu dobu se stali nejen sehranými parťáky, ale především i dobrými přáteli. Nejen o společné chemii se duo rozpovídalo v rozhovoru pro TV Prima, kde také zavzpomínali na své začátky. 

Moderátor Karel Voříšek a jeho kolegyně Klára Doležalová slaví výročí. Uplynulo už 10 let od začátku jejich společného moderování Zpráv na Primě. Dvojice je sehraná a i po tolika letech před kamery nastupují s úsměvem na tváři. TV Prima poskytli rozhovor, kde zhodnotili své společné dlouholeté působení na obrazovkách.

Když Klára Doležalová, původní profesí herečka, poprvé usedala za moderátorský pult, s moderováním ještě zkušenosti neměla. Již v tu dobu pro ni byl velkou oporou zkušený moderátor Karel Voříšek. Doležalová dříve pro Primu přiznala, že před prvním vysíláním ji Karel uklidňoval a držel za ruku. Nyní je ale profíkem stejně jako její kolega, se kterým se navíc skamarádila, a z dua se stali parťáci, kteří spolu moderují už 10 let.

Karel Voříšek: Sázka na nás vyšla

Na první společné vysílání oba vzpomínají jen v dobrém. “Bylo to krásné. Adrenalin a radost z nové práce. Já byla úplně nadšená. Kája na mě jen mrkl svýma modrýma očima a já věděla, že to půjde…” popisuje Doležalová. I Voříšek si první vysílání pamatuje velmi dobře, všichni byli v očekávání, zda sázka na novou moderátorskou dvojici vyjde. “Vychází už 10 let,” směje se.

Nebylo by velkým překvapením, kdyby moderátorské duo občas naráželo na nějaké neshody. Nicméně zdá se, že si skutečně dobře rozumějí a shodují se na většině věcí. “Myslím, že mohu za oba říci, že se máme rádi a že si jeden druhého vážíme. V tom případě je skoro nemožné se pohádat. I když kdo ví, zeptejte se za dalších deset let,” vtipkuje Voříšek.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy