Zdá se vám, že se zbláznil? Ne, to se jen ve středu předávaly Hudební ceny Evropy 2 za rok 2015, kde se hlasatelské eso seznámilo se sociální sítí Facebook, na kterém probíhal Facebook Video Live stream celé megashow. Kromě toho si s moderátorkou rádia Zorkou Hejdovou a zprávařkou Katkou Říhovou zazpíval song Nafrněná od Barbory Polákové, vítězky kategorie Domácí zpěvačka. A šlo mu to skvěle.

A nejen to se dělo při udílení prestižních ocenění. Mezi předávajícími dvanácti kategorií se blýskl i herec Lukáš Pavlásek, který z fleku zarapoval zřejmě svůj nový singl s názvem Zahraniční zpěvačka. Maruška Doležalová s Jakubem Kohákem se domluvili na společném štrikování čepice přímo pro Jakuba. Nechyběla ani moderátorská esa rádia Evropy 2 Leoš Mareš (39) a Patrik Hezucký (47). Ti předávali cenu Objevu roku zpěvákovi Sebastianovi, který na oplátku Leošovi zazpíval speciální verzi svého hitu Toulavá.

Během show se nezapomnělo ani na lásku. Nejprve byl nabídnut k možnosti seznámení Tomáš Zástěra, poté se přiznal známý herec, zpěvák a youtuber Petr Lexa, že je volný a že by bral nějakou pěknou hnědovlásku.

Co se týká ocenění, tak na domácí scéně nejvíce zabodovala skupina Slza, která získala umělecké sošky za domácí kapelu, domácí písničku, Unplugged a završila to i absolutním vítězem. Domácím zpěvákem se stal Xindl X, zpěvačkou Barbora Poláková a objevem roku nadaný Sebastian. Ze zahraničních interpretů ovládla ceny Adele, Ed Sheeran a kapela Maroon 5.