Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Moderátorka Zorka Hejdová vypadá jako Nicole Kidman: Tak to je pecka, hlásí fanoušci

Zorka Hejdová oslnila nový účesem
Zdroj: showpix.cz / archiv Zorka Hejdová / koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
image
Oblíbená moderátorka a influencerka Zorka Hejdová (30) překvapila novým účesem. Na svém instagramovém účtu zveřejnila fotografii, na které připomíná slavnou herečku Nicole Kidman. Lidé v komentářích jsou z její proměny nadšení, a to i včetně řady známých tváří.

Zorka a Míra Hejdovi jsou úspěšným párem showbyznysu. Hejdovi se živí moderováním nejrůznějších projektů, oba dva působí v rádiu a před nějakým časem informovali veřejnost o tom, že přivedou na svět svého prvního potomka.

Poslední příspěvek na instagramovém profilu známé moderátorky způsobil poprask. Její nový účes okomentovalo mnoho slavných kolegyň a také fanoušků. Kromě různých reakcí se skloňuje jméno hollywoodské hvězdy Nicole Kidman, které je, dle komentářů, Zorka s novým účesem podobná. Zpěvačka Tereza Kerndlová (34) reaguje: „Nicole Kidman, a teď to tady i čtu. Tak nejsem jediná.“ Známá zpravodajka Daniela Písařovicová reagovala krátce „Tak to je pecka! Totální!“ Bývalá partnerka tenisty Lukáše Rosola (35) a moderátorka Michaela Ochotská (36) zase napsala: "To jsou super vlasy, barva i střih. Už to nesundávej."

Většina komentářů chválí nový účes, většina se shoduje: „úplná Kidman“. Najdou se i tací, kterým se nova image nelíbí. V komentářích se také objevila reakce: „strašný, sorry“, nebo „Krainová hadr“. Jedna vtipná fanynka napsala: „Já při prvním letmém pohledu: Hana Zagorová za mlada“ a jiná zase přirovnává Zorku k Brendě ze seriálu Beverly Hills 90210. Někteří, dle komentářů, Hejdovou podezírají z menšího podvodu. Jedna ze sledujících totiž napsala: "Řekla bych, že to vaše vlásky nejsou. Máte paruku, troufám si napsat. Doufám, že nejsem jediná, která to poznala."

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy