Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Moderátorka Zorka Hejdová se stala maminkou: S manželem Mírou dali chlapci krásné jméno

Moderátorka Zorka Hejdová se stala maminkou: S manželem Mírou dali chlapci krásné jméno
Zdroj: Se souhlasem Z. Hejdové / foto Adriana Fialová / koláž eXtra
+ Další 4 fotografie
porod
Moderátorka Zorka Hejdová (30) a Míra Hejda (37) se stali poprvé rodiči. Radostnou novinku oznámili na svých sociálních sítích, kde prozradili nejen utajované pohlaví, ale také krásné jméno, které děťátku vybrali.

Moderátoři Zorka Hejdová a její manžel Míra Hejda se stali rodiči. Radostnou novinku i pohlaví miminka prozradili na sociálních sítích. "Jsme rodina. Bezpochyby jeden z nejsilnějších životních zážitků, který se nedá dost přesně popsat a přitom je v hlavě i v srdci tak silně zapsán. Narodil se náš chlapeček. Jmenuje se Nikolas a milujeme ho už teď. Být u porodu byla pro mě zcela samozřejmá věc, ale až teď přesně chápu důležitost. Tenhle příběh i samotné pouto se totiž píše daleko dříve, než toho malého božánka poprvé spatříte. Ten okamžik štěstí a radosti, kdy jde ven, je úžasný. Ale to, jak silně vnímáte svojí ženu... její odhodlání a nekonečnou sílu v daném okamžiku, je teprve ten báječný pocit. Tady jsem ucítil, že jsme rodina," svěřil se novopečený tatínek Míra.

Radostný vzkaz novopečené maminky

"Tak jsi na světě, chlapečku náš! Dali jsme ti jméno Nikolas. Tak dlouho jsem se snažila představit si ten okamžik, až tě poprvé sevřeme v náruči. Představovala jsem si, jak asi budeš vypadat, jak budeš vonět... a i když to byly krásný představy, zdaleka se nevyrovnaly tomu, jak úžasnej ve skutečnosti jsi! Máma s tátou tě zbožňujou," svěřila se Zorka ke krásnému snímku, kde drží společně s manželem rozkošného syna.

"A tobě Míro děkuju za našeho nádherného syna a za to, jakou oporou jsi mi byl po celou dobu, v každém okamžiku porodu. Byť mám některé fáze trošku v mlze, pamatuju si, co pro mě znamenal tvůj hlas, jak jsem vnímala každé tvoje slovo, jak jsem mohla celou dobu pevně svírat tvoji dlaň! Bylo to nepopsatelný, lásko... Miluju tě!," dodala.

Z dob těhotenství

Celé období těhotenství Zorka Hejdová sdílela se svými fanoušky na sociálních sítích. Zda je bude půvabná moderátorka zásobovat i momenty a zážitky z rodičovství, je zatím ve hvězdách. Míra a Zorka Hejdovi oslaví letos 8. výročí od svatby a láska jim stále jenom kvete.

Gratulace

U radosného oznámení se vmžiku objevily stovky gratulací. "Velká gratulace," napsala Monika Marešová (40). Gratulaci poslala Zorce i modelka Renata Langmannová: "Mám strašnou radost, že už je malej na světě. Moc gratuluji, budete skvělí rodiče."

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy