Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Moderátorka z olympiády ukázala v přímém přenosu kalhotky: Je to slabý odvar proti jejím dalším fotkám!

Alina Moine ví, jak se stát slavnou.
Zdroj: Instagram, Profimedia
+ Další 3 fotografie
Určitě si pamatujete na sexy italskou dračici, která přebrala Aleně Šeredové manžela. Je dobré vědět, že i Argentina má svou Ilarii D'Amico. Tedy sporťačku, která muže dostává do kolen nejen sportovními znalostmi, ale hlavně perfektní postavou a sexy vzhledem. Třeba jako tahle divoká blondýnka.

Alina Moine je argentinská moderátorská hvězda. Se svým kolegou zrovna komentovala olympijské dění, když „omylem“ zavadila rukou o své volné šaty a lem jí vylétl vysoko do vzduchu. Tak vysoko, že ukázal její kalhotky. Její kolega si ničeho nevšiml, ale diváci měli o zábavu postaráno. Alina jako profík nehnula ani brvou a pokračovala ve vysílání.

Ano, mohla to být nehoda. Jenomže při bližším prozkoumání Alininých sociálních sítí je jasné, že tahle dáma se s moderátorskou pozicí nespokojí. Hrála v místní reklamě na limonádu, ukazuje se v bikinách a spodním prádle a pořád si hraje na modelku.

A moc dobře ví, že když ukáže kalhotky v přímém přenosu, média po tom skočí a z ní se stane celebritka. Aspoň na pár hodin. Tak snad se jí sen konečně vyplní a všimnou si jí někde v modelingové agentuře, nebo ji začnou zvát na VIP večírky. Vždyť dneska stačí k tomu, aby se stal někdo slavným, velmi málo.

Mohlo by vás zajímat

Další články