Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Moderátorka Úplně debilních zpráv Sonia Edde: Na negativní komentáře kašlu, říká

Zdroj: profimedia
+ Dalších 9 fotografií
Zpověď moderátorky
V televizi Prima Cool máme už nějaký ten pátek možnost sledovat sarkastický pořad Úplně debilní zprávy. Moderátorkou vtipné relace je od úplného začátku krásná moderátorka a umělkyně Sonia Edde. Jenže občas se do ní řada diváků pustí s negativními komentáři. Jak na ně obdařená kráska reaguje?

V průběhu minulého týdne se konal křest magazínu Playboy a půvabná Sonia Edde se chopila jeho moderování. Při této příležitosti jsme Edde vyzpovídali. Co všechno nám prozradila?

Sonia Edde a Úplně debilní zprávy

Sonia Edde od října 2018 moderuje sarkastickou zpravodajskou relaci na Prima Cool. Podává divákům aktuální zprávy s velkým nádechem humoru a ironie. Sonia byla u úplného zrodu a aktivně se podílí na přípravě pořadu. „Jsem ráda, že jsme tady ten formát vymysleli. Myslím si, že na českém trhu chyběl. Takže doufám, že teď se vrátíme s nějakými inovacemi, že se to bude líbit ještě víc a bude to mít dvakrát tolik diváků,“ prozradila Sonia čtenářům eXtra.cz na úvod.

Úplně debilní zprávy, jak už název napovídá, nejsou klasickou zpravodajskou relací. Člověk se při jejich sledování příjemně pobaví a zasměje. Jenže řada lidí to nebere moc seriózně. Jak je na tom Sonia? Chtěla by někdy povýšit do skutečných zpráv? „Ne. V žádným případě ne. Já lidem nechci říkat negativní a špatný zprávy. Tohleto je taková nadsázka, je tam humor a to je to, co mě baví. Vůbec mi nevadí udělat si srandu sama ze sebe, myslím, že to k tomu patří. Jsem ráda, že mohu dělat tuhle věc, nechtěla bych dělat klasické zpravodajství,“ vysvětlila.

Ačkoli mají Úplně debilní zprávy velké zastání u fanoušků, je i řada diváků, kteří tento druh humoru nechápou. V komentářích na sociálních sítích mnoho lidí jen krutě kritizuje a obzvlášť se pak strefují do moderátorky. Sonia nám pověděla, jak se proti kritice brání. „Negativní komentáře zkrátka nečtu. Televizní tým mi to dokonce zakázal číst. Přečetla jsem si prvních pár komentářů, které mi připadaly až nechutné, tak jsem si nebyla jistá, jestli to chci dělat. Od té doby, co si je nečtu, tak to dělám s radostí,“ řekla Edde.

Související články

Další články