Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Moderátorka Soňa Porupková si prožila své: Nová kolegyně Boučka prodělala rakovinu kůže

Moderátorka Soňa Porupková si prožila své: Nová kolegyně Boučka prodělala rakovinu kůže
Zdroj: IG: @sonca_porupkova
+ Dalších 9 fotografií
rakovina
Na nové CNN Prima News mohou diváci každé ráno sledovat relaci Nový den s Liborem Boučkem (39) a Soňou Porupkovou (30). Úsměv krásné moderátorky byste však dříve tak často neviděli. Porupková totiž bojovala s rakovinou kůže. Upozornil na to web Blesk.cz.

Obyčejné znaménko na těle dokáže divy. Právě s ním šla na kontrolu moderátorka CNN Prima News Soňa Porupková, protože během pár měsíců změnilo tvar. "Lékařům přišlo podezřelé, tak ho vyřízli a zjistili, že je to melanom," uvedla pro Blesk moderátorka.

Zhoubný melanom

"Asi nejhorší na tom je čekání na výsledek. Čtrnáct dní, kdy člověk rekapituluje. Dodnes si pamatuji, jak mi doktorka řekla, že ji to moc mrzí, ale že je to bohužel zhoubné," prozradila Soňa situaci, kterou zažila před třemi lety. Prý se ji v ten moment zatmělo před očima a měla pocit, že se jí zastavil svět.

Lékařka jí prý ještě něco povídala, to však nevnímala. "Jen jsem si říkala, že je mi teprve sedmadvacet, že to přece není možné. Najednou jsem si uvědomila, co všechno jsem ještě neprožila, co chci stihnout, s kým chci mluvit," popsala Soňa své pocity po vyslechnutí diagnózy.

Štěstí na její straně

Měla však neuvěřitelné štěstí. Znaménko bylo odstraněno včas a žádnou jinou léčbu nemusela podstoupit. Zhoubné buňky se nestačily rozšířit a zbyla jen památeční jizva na hrudníku. "Právě ta mi každý den připomíná obrovskou pokoru k životu. Jediné omezení pro mě od té doby je, že bych se měla vyhýbat přímému slunci," svěřila se Blesku Soňa.

Porupková nedávno oslavila 30. narozeniny a v současné době působí jako moderátorka Nového dne na CNN Prima News s Liborem Boučkem (39). Dříve pracovala více než osm let pro zpravodajství České televize. Na ČT24 se v pořadu @online věnovala internetovým trendům, novým technologiím, startupům nebo kyberhrozbám. Působila i v Televizi Seznam.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy