Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Moderátorka Savarová si vzala už druhého PRACHÁČE! Proč ta rychlosvatba za statisíce?

Zdroj: profimedia
+ Dalších 8 fotografií
Moderátorka Aneta Savarová poslední dobou září štěstím. A konečně se už ví proč a díky komu!

Bývalá moderátorka Událostí Aneta Savarová (31) má důvod slavit. Nejenže v neděli oslavila své narozeniny, ale navíc se ten den také oficiálně pochlubila svým těhotenstvím. Miminko čeká s druhým manželem, podnikatelem Patrikem Flaišingerem (44). A jak se zatím zdá, podruhé jí to snad vyjde.

„Přátelé, kamarádi, děkuji za přání k narozeninám! Ráda bych odepsala každému z Vás, ale vzhledem k tomu, kolik gratulantů si vzpomnělo, by to bylo těžko realizovatelné. Moc si vážím Vaší podpory, milých zpráv a přání, abych se už vrátila na obrazovku,“ napsala moderátorka svým gratulantům na Facebooku.

„Jak už jsem psala, kvůli zdravotním problémům to bohužel nebylo možné… Teď se s manželem těšíme na miminko. Držte nám palce, ať všechno dobře dopadne. Ahoj,“ následně dodala. Jak je vidět, těhotenství moderátorku velmi těší. O tom, že je těhotná, se vlastně mluví už dlouho. Vypovídá o tom i její svatební fotografie, kde stojí u svého muže z boku. Jinak vždy štíhlá Aneta na něm má opravdu o dost větší bříško.

Druhá svatba proběhla na zámku Chateu Mcely, kde i ta nejmenší svatba vyjde pěkně draho Jestli plánujete svatbu a chcete ji právě tady, připravte si minimálně 150 000 Kč (bez daně), s tím, že víc jak 7 lidí nemůžete pozvat. Svatbu na tomto místě měl i bývalý ministr dopravy a předseda strany Věci veřejné Vít Bárta (43). Ten za svoji svatbu zaplatil skoro jeden milion korun, a dokonce odpaloval slavnostní salvy z děl. Na kolik to vyšlo Anetu Savarovou, můžeme jen hádat, ale je nám víc než jasné, že vyřizování účtů spíše padlo na pana ženicha

Savarová byla v minulosti už jednou vdaná. Byla manželkou kontroverzního podnikatele Jana Harangozza (50), ale jejich manželství trvalo jen krátce Nyní to vypadá, že se jí v lásce daří a už nemá důvod chodit s různými albánskými podnikateli, jako tomu bylo dříve. Aneta má rozhodně na muže vytříbený vkus, postačí tučnější bankovní konto.

Související články

Další články