Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Moderátorka Šárka Kubelková pláče pro manžela (†43): Zabila ho zákeřná nemoc!

Zdroj: Profimedia.cz
RODINNÁ TRAGÉDIE
To je strašné... Šárka Kubelková (44), kterou si diváci mohou pamatovat jako ženu, která je svým hlubším hlasem coby moderátorka provázela Snídaní s Novou, pořadem Áčko Věštírna a připravovala i řadu dílů 13. komnaty, prožívá strašné rodinné neštěstí. Po dlouhodobém boji s nevyléčitelnou nemocí totiž zemřel její manžel Josef Voleman (†43), který se také pohyboval v televizní branži. Osmiletý syn Josef tak přišel o tatínka a Šárka o milovaného muže.

„Josef odešel v létě. S nemocí bojoval opakovaně. Teď naposledy se s tím ale bohužel už nedalo nic dělat. Když se dozvěděl, že se blíží konec, dobrovolně se nechal hospitalizovat v sanatoriu, kde po čtrnácti dnech zemřel,“ řekl eXtra.cz důvěryhodný zdroj z moderátorčina okolí. Redakci zprávu následně potvrdily i dva další na sobě nezávislé zdroje.

Smrt v sanatoriu

Redakce se pokoušela zkontaktovat i samotnou Šárku, na volání ani zprávy ale nereagovala. Není se co divit, jde pro ni o velmi citlivé téma.

Bývalý ředitel pražského Mořského světa Josef Voleman, jenž pro veřejnoprávní stanici v posledních třech letech pracoval coby vedoucí hned sedmi projektů, prožíval své poslední okamžiky v soukromém sanatoriu Na Pleši, které se zaměřuje třeba i na pomoc onkologickým pacientům a péči o nevyléčitelně nemocné v terminální (finálním) stadiu. Zařízení spoluvlastní lékař a moderátor Roman Šmucler.

Vyznání manželovi

Krásná Šárka si pohledného Josefa vzala 7. listopadu 2010 v Liberci.

„Osm let jsme spolu chodili na kafe a já jsem si říkala: Kdyby měl zájem, tak bych to přece poznala. Můj muž si říkal totéž. Vydrželo nám to do chvíle, než jsme si jednou dali víno, Pepíno na mě všechno vybalil a události pak dostaly neuvěřitelně rychlý spád. Mám možná staromilskou představu, že svatba je závazek na celý život – předpoklad, že ti dva spolu zestárnou. V předchozích vztazích jsem si takhle silným závazkem nebyla jistá. Teprve s mým mužem jsem měla pocit, že s ním chci opravdu žít, zestárnout a nebyla v tom stopa strachu,“ vysvětlovala Šárka v Blesku v roce 2011.

Žal se snaží přebít prací. V posledních letech se sice stáhla z obrazovky, nyní je ale za kamerami. Jako kreativní scénáristka pracovala pro Českou televizi, teď dělá pro Novu. Pro ni například připravila nedávno uvedený pořad O 10 let mladší, z jehož úspěchu se raduje i na sociálních sítích.

Související články

Další články