Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Moderátorka Petra Křivková porodila chlapečka: Synkovi dala krásné české jméno

Zdroj: Archiv P. Svoboda
+ Dalších 7 fotografií
miminko
Krásná moderátorka televize Nova Petra Křivková (36) se stala podruhé maminkou. Její dcera Ráchel se dočkala vytouženého bratříčka, kterého Petra společně s manželem Ondřejem Křivkou pojmenovala Eduard. Snímkem miminka a celé rodiny se pochlubila na Instagramu.

"Už jsme 4!" napsala moderátorka a novopečená dvojnásobná maminka Petra Křivková na svůj Instagram. Tam se pochlubila snímkem své rodiny a malého chlapečka, kterému s manželem Ondřejem Křivkou vybrali české jméno Eduard.

Petra porodila už v pátek a než šťastnou novinku oznámila světu, užívala si čas se svou rodinou v soukromí. "Naše společné štěstí se jmenuje Eduard a pro nás i šikovnou starší ségru je tím tím nejroztomilejším chlapečkem na světě. Narodil se 16.8. v nemocnici Na Bulovce a pro nás s tatínkem to byl nezapomenutelný zážitek. A právě manželovi patří moje největší poděkování. Jsi ta nejúžasnější podpora, kterou jsem si vůbec dokázala představit a už teď jsi ten nejlepší táta. Velké díky za úžasnou péči patří MUDr. Ivě Mikyskové a prim. MUDr. Martinu Čihařovi, a také skvělým sestřičkám gynekologicko-porodnického oddělení," napsala dojatá moderátorka.

Ondřeje Křivku, tatínka malého Eduarda, si Petra vzala v polovině května během nádherného obřadu v kostele svatého Tomáše v Praze na Malé Straně. Svatba proběhla po 5 letech vztahu a družičkou nebyl nikdo jiný, než Petry dcera Ráchel.

Související články

Další články