Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Moderátorka Petra Křivková Svoboda potěšila fanoušky: Pochlubila se dokonalou postavou

Moderátorka Petra Křivková Svoboda potěšila fanoušky: Pochlubila se dokonalou postavou
Zdroj: Petra Křivková-Svoboda archiv
+ Dalších 7 fotografií
fotogalerie
Půvabná moderátorka Petra Křivková Svoboda (37) se před nějakou dobou vrátila z mateřské dovolené zpátky na televizní obrazovky. Hvězda zpráv si léto užívala hlavně se svým manželem a dvěma dětmi. Momentálně je léto již téměř za námi a Petra Svoboda se rozhodla rozloučit se s letním počasím po svém. Fanoušky na sociálních sítích potěšila snímkem, na kterém je nahoře bez. Není divu, že dostala řadu pochvalných komentářů.

Hvězda zpráv na Nově Petra Křivková Svoboda si letošní dovolenou užila hlavně v kruhu rodiny. Kvůli pandemii koronaviru nebyly na pořadu těchto prázdnin žádné velké výlety do zahraničí.

"Sice je to od poslední dovolené u moře teprve pár měsíců, ale zdá se mi to už jako věčnost. Tak snad zase brzy a do té doby si alespoň zavzpomínám u fotek," posteskla si před pár týdny Petra na sociální sítě.

Vzhledem k současné situaci je ale více než jasné, že si bude muset sympatická moderátorka na pořádnou dovolenou ještě počkat. Léto je ale u konce, a tak se Petra rozhodla, že se s tímto ročním období rozloučí po svém.

Na Instagramu potěšila fanoušky fotkou nahoře bez a odhalený hrudník si zakrývala jen rukou. "Tak sluníčko snad ještě vydrží, ale co se teplot týče, říkám si teda, tak čau léto," napsala pod snímek a okamžitě se na ni sesypaly komentáře, jak moc jí to sluší.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy