Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Moderátorka Novy Shopaholic Nicol má koronavirus: Nemoc ji vyždímala, nic necítí

Zdroj: TV Nova
Koronavirus
Moderátorka Novy Nikola Čechová, spíše známá jako blogerka Shopaholic Nicol, přiznala, že byla pozitivně testována na koronavirus. Nikola pociťuje klasické příznaky zákeřného viru a navíc nemá absolutně žádnou energii.

V České republice raketově přibývá nově nakažených koronavirem. V současné době je v zemi přes 77 tisíc aktivních případů, mezi nimiž je teď už i moderátorka Snídaně s Novou Nikola Čechová.

Shopaholic Nicol a koronavirus

Youtuberka Shopaholic Nicol se s tím, že je pozitivní na covid, svěřila fanouškům na sociální síti v instastories. „Já vůbec nevím, jak mám začít,“ řekla na úvod. „Ano, došlo i na mě, jsem pozitivní,“ pokračovala Nikola.

„Já jsem tu teď nějakou dobu nebyla, protože jsem na to jednoduše neměla energii ani chuť, myslím si, že od soboty, protože v sobotu mi byl potvrzen pozitivní test na koronavirus. Nebylo mi úplně dobře a ani teď nejsem ještě úplně fit,“ vysvětlila hvězda Instagramu.

Od středy Nikolu bolela hlava, ale vzhledem k tomu, že moc nepije vodu, není to u ní nic neobvyklého. Ovšem od soboty se všechno změnilo. „Ráno jsem se vzbudila a necítila jsem absolutně nic. Ani voňavku, snědla jsem něco – vůbec jsem netušila co,“ upozornila.

Nyní se Nikola cítí už lépe a je více v klidu, protože ačkoli přišla do kontaktu s rodinou, nikoho naštěstí nenakazila.

Související články

Další články