Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Moderátorka MasterChefa jen září: Patricie Solaříková si užívá v dovolenkovém ráji

Zdroj: Instagram
+ Dalších 64 fotografií
hvězda Ulice
Jen před krátkým časem přišla Patricie Solaříková (30) s informací, že po dlouhých letech končí v seriálu Ulice. A jak jinak využít nově získaný volný čas, než dovolenou v ráji? Oblíbená herečka a moderátorka odcestovala do Spojených arabských emirátů a díky slunečním paprskům jen září!

Patricie Solaříková, jejíž odchod z Ulice nejednoho diváka zarmoutil, svůj volný čas odletěla strávit do Dubaje. Své fanoušky nechce ochudit o krásy, které vidí na vlastní oči a na Instagramu zveřejnila fotky, na kterých jen kvete.

Ačkoliv většina dovolenkářů by sbalila osušky a šla se na celý den válet na pláž, Patricie nelení a i na dovolené si dává do těla. Na opalování si ale našla čas také. „Jsem sejra, musím na tom zamakat,“ připsala krásná moderátorka a herečka k fotce z pláže.

Patricie ale vyráží i za zážitky a tak se mohla pomazlit s motýlkem a vyrazila i na akrobatickou show La Perle, z níž odcházela plná dojmů.

Je známo, že s Patricií není nuda a tak pro pobavení poslala fanouškům i video, kde nadšeně skáče na posteli ve svém hotelovém pokoji. V galerii se můžete podívat, jak jí pobyt na dovolené svědčí!

Související články

Další články