Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Moderátorka MasterChefa exkluzivně pro eXtra.cz: Z čeho má Patricie Solaříková HRŮZU?

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 62 fotografií
MasterChef
Oblíbená herečka Patricie Solaříková (30) se postavila výzvě a stala se moderátorkou nového online pořadu Jak to vidí MasterChef na webu NovaPlus.cz. Ačkoliv není u plotny tak zkušená jako před kamerou, na výzvu v podobě kuchařské show se herečka velmi těší.

„Od 9. ledna budu moderátorkou nového pořadu Jak to vidí MasterChef, kde budu zpovídat soutěžící, abyste se o nich dozvěděli víc a zároveň nahlédli do zákulisí MasterChef Česko,“ svěřila se Patricie Solaříková, která má před sebou 23 dílů, během nichž se možná sama něco přiučí v kuchařském umění.

„Říkám tomu 23 způsobů, jak naučit vařit Patricii Solaříkovou,“ směje se mladá herečka, která přiznává, že u plotny se má opravdu ještě co učit.

Solaříková je navíc velkou milovnicí dobrého jídla a stojí si za tím, že se žádná dieta nevyrovná kvalitnímu menu. Zároveň ji moc baví noví porotci Radek Kašpárek, Přemek Forejt a Honza Punčochář.

Samotná hvězda Ulice exkluzivně promluvila pro eXtra.cz: „S touhle nabídkou mě oslovila přímo Nova. Já se moderování sem tam věnuji, takže nebyl důvod to odmítnout. Navíc vaření a jídlo mě moc baví. Baví mě také příběhy soutěžících a že celá show v člověku vyvolává spoustu emocí a vtahuje ho tím do děje,“ popisuje herečka.

A jaký bude její hlavní úkol? „Já budu vždycky zpovídat soutěžící, jak vnímají, co se událo v jednotlivých dílech. Samozřejmě, že jsem také pociťovala strach. Před každým novým projektem mám trému a respekt. Tak doufám, že diváky budeme bavit a že strach byl zbytečný,“ dodává.

Související články

Další články