Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Moderátorka Markéta Mayerová o životě se Slávkem Bourou: Vzal mi 60 let mého života!

Na tuhle dvojici jen tak někdo nezapomene!
Zdroj: herminapress.cz
Moderátorku Markétu Mayerovou jsme znali po boku Slávka Boury v seznamovacím pořadu Rande. Byli partneři jak v televizi, tak i doma. A tak to pro ně bylo někdy hodně složité, protože byli spolu skoro pořád. Jednoho dne ale přišel konec. Jak vztahový, tak televizní.

Markéta Mayerová (49) je vystudovaná právnička. Známe ji ale především jako moderátorku z televize. Proslavila se hlavně pořadem Rande, který moderovala spolu se svým bývalým manželem Slávkem Bourou (52). Tomu už je dávno konec. Jednoho dne to totiž už nešlo dál a skončil jejich vztah jak v televizi, tak i v životě.

„Byli jsme spolu prostě pořád. Čtyřiadvacet hodin denně. Nebylo to, jako mají jiné páry, hodinu ráno a hodinu večer. Nějaký psycholog nám to spočítal. V reálu jsme spolu byli 17 let, ale ten čas společně odžitý se rovnal tak šedesáti,“ řekla Markéta Mayerová v pořadu Koho čas vzal na Blesk.cz.

Rozešli se ale v dobrém a bez větších emocí a hádek. Občas spolu dokonce ještě moderují a vychovávají dceru Agátu (16). A co teď dělá Boura? Slávek před časem taxikařil, protože psal knihu o tom prostředí. „Ale co dělá teď, to se musíte zeptat jeho,“ řekla Markéta. Ta je teď šťastně zadaná, ale o svatbě prý neuvažuje. „Mně připadá svatba jako fajn mejdan, párové soužití je bezvadná věc, protože nerada žiju sama. Ale na tom, že bych se musela vdávat, rozhodně nelpím,“ dodala Markéta pro Blesk.cz.

Související články

Další články