Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Moderátorka Lucie Borhyová se objevila v nezvyklém kalendáři. Proč neukázala prsa v bikinách?

Lucka má srdce na pravém místě a chce invalidovi pomoci.
Zdroj: foto Ivan Štefko
Listopad a prosinec je doba focení a křtů kalendářů na přicházející nový rok. Jeden takový se rozhodla nafotit i česká firma VDN promo, která zvolila poněkud kontroverzní téma. Kdo by čekal krásná těla celebrit, bude zklamán. Místo bikin a šatiček vyrazily celebrity do ulic a fotí se například s uprchlíky. A Lucii Borhyovou si zvolili jako hlavní tvář.

Jak jsme zmiňovali, tak kalendáře, který podporuje dobrou věc, se zúčastnila i moderátorka Lucie Borhyová (37), které ještě nedávno nebylo do smíchu po rozchodu s Michalem Hrdličkou (26). Jenže jak jde o charitu, tak jde zlomené srdce stranou a Lucka se stala jednou z největších hvězd kalendáře. Zapózovala na Smíchovském nádraží s mužem, který přišel o nohu, a vlila mu svým úsměvem energii do žil.

Na stejném místě se fotila i letošní Miss Nikol Švantnerová (22), která pózovala po boku uprchlíků. „Téma uprchlíci je aktuální, vím o něm, mrzí mě, jak to je, a samozřejmě jsem pro jakoukoli pomoc a opatření. Mělo by se radikálně něco udělat v jiných zemích, aby dále nemuseli utíkat,“ řekla svůj názor na tuto problematiku krásná Nikol.

Kalendář bude sloužit pouze pro propagační účely a jednotlivé fotografie z něj se budou dražit přímo při křtu kalendáře. Výtěžek z dražby, která proběhne v polovině měsíce prosince, půjde nadaci Kapka Naděje, jejíž ředitelkou je Vendula Svobodová.

Související články

Další články