Rozešli se před Vánocemi v roce 2014, kdy se čokoládová kráska odstěhovala od otce svého syna Davida (4,5). Prý už vedle muzikanta nedokázala volně dýchat, prostě se dusila. Musela z dejvický vily co nejdřív utéct.

„Musela jsem přemýšlet, jestli budu zachraňovat rodinu, nebo odejdu. Zachraňovala jsem docela dlouho a nedopadlo to. Šťastná za to nejsem, hrdá na to nejsem, ale s Michaelem vycházíme dobře,“ svěřila se moderátorka v Top Star magazínu.

Nechtěla rozbít rodinu, jako to zažila v dětství. Její otec opustil mámu, která pak musela táhnout celou domácnost, přesně jako teď Lejla. Snaží se s tím zklamáním sžít, ale pořád je to ještě dost citlivé téma.

„Nejtěžší pro mě bylo přijmout to, že s tím nejsem schopná nic udělat. Že tam buď zešílím a přijmu to, že se to nezmění a budu tam v té situaci kvůli Davidovi, nebo prostě že se seberu a půjdu a budu se snažit z toho popela vybudovat nové základy pro nové vztahy, které díky tomu vzniknou. Tedy nový vztah Davida s Michaelem, můj s Michaelem a můj nový vztah se zbytkem rodiny,“ snažila se vysvětlit své počínání Lejla.

Také ale nechce vše házet na Michaela, ví, že za rozpadem vztahu stálo i to, že jsou známí a lidem dost na očích, že museli řešit věci, o které se v „normálních“ rodinách ani neví.

„My jsme pořád řešili nějaké nestandardní situace, neměli jsme možnost být sami se sebou,“ dodala se smutkem v hlase moderátorka, která je připravená na to oddat se novému muži, ale stále má zlomené srdce a ví, že to jen tak nepřebolí.