Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Moderátorka Kristina Kloubková po životní prohře: Už jsem se po rozchodu oklepala, ale život se mi rapidně změnil

Kristina vychovává dceru tak, aby nepoznala, že doma není tatínek.
Zdroj: Profimedia.cz
Minulý rok v říjnu opustila svého partnera Karla Moravce a rozbila tím rodinu. Jenže i když to byla pro moderátorku Kristinu Kloubkovou (38) nejtěžší věc v životě, tak toho nelituje. Teď už ví, že udělala dobře, a dokonce si našla nového mužského. Ale přesto ví, že život už nikdy nebude jako předtím.

Jako svou největší prohru určitě bere moderátorka Odpoledních zpráv rozhodně rozchod s tátou své dcery Jasmínky. Dlouho si nemohla odpustit, že jí vzala milovaného rodiče, ale udělala vše pro to, aby to holčička co nejmíň pocítila.

„Pro dítě je určitě lepší vyrůstat v úplné rodině, ale zase na druhou stranu je lepší jít od sebe než se pak doma věčně hádat. Takhle mi s Karlem oba spolu v pohodě vycházíme, s Jasmínkou se vídá, kdy chce, a malá vlastně ani žádné změny nepociťuje,“ obhajuje své rozhodnutí sympatická Kristina, kterou jsme potkali na otvíračce obchodu s dětskými botami Crocodilino v pražském obchodním centru Palladium a bylo na ní vidět, že se jí už konečně ulevilo a šla dál.

„Ale lehké to rozhodně pro mě nebylo. Celý život se mi tím změnil, cítím v tom svou slabost a bojím se další prohry. V tom už nebudu stejná jako dřív. Ale jak se říká, život jde dál a já jsem teď nadmíru spokojená, hlavně že vidím, že to na dceři nezanechalo žádné následky,“ dodala pro eXtra.cz moderátorka.

Ta si teď hoví v náručí podnikatele Pavla Kováře, ke kterému si postupně buduje důvěru. Přece jen už se dvakrát pořádně spálila, tak by nerada opakovala, kdy byla na pokraji svých sil. Tak snad to konečně do třetice konečně Kristině vyjde.

Související články

Další články