Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Moderátorka Kociánová o tajném vztahu s Munzarem: Nečekaná slova na pohřbu…

+ Dalších 25 fotografií
Bývalá moderátorka hlavních zpráv Martina Kociánová se zúčastnila utajovaného posledního rozloučení s legendárním hercem Luďkem Munzarem. Ještě než svému příteli v pražském Motole vzdala hold, pronesla velmi nečekaná slova.

Martina Kociánová (48), bývalá moderátorka a koncertní pěvkyně, měla tu čest se zúčastnit utajovaného posledního rozloučení s legendárním hercem Luďkem Munzarem. Před začátkem obřadu se rozhodla promluvit o vztahu, který s Munzarem udržovala.

Kociánová Luďka Munzara poznala na jeho představení. „Bylo to představení, kdy ve Viole vzpomínal na Františka Hrubína,“ svěřila moderátorka. „Od té doby jsme spolu měli takzvané pátečnické dny,“ dodala.

Bývalá moderátorka si velmi váží rodiny Luďka Munzara. „Jeho rodina je fantastická, jsou to skvělí lidé, kteří se tady dnes budou loučit se svým manželem, tatínkem, ale jsem moc ráda, že jsem tady, protože si toho vážím. Byl to můj přítel,“ sdělila Kociánová.

Mohlo by vás zajímat

Další články