Byl to šok, když se včera objevila zpráva, že Kristelová byla vyhozena na hodinu z Barrandova. Spekulovalo se, že důvodem je slovní přestřelka, která se objevila mezi Řepkou a Erbovou na internetu a v médiích.

Ovšem možná je vše jinak. Kateřina prozradila, že odpočinek je plánovaný a roli v něm hraje skutečnost, že by si s partnerem, fotbalovým bouřlivákem Tomášem Řepkou, přáli společného potomka. Navíc prý na Barrandově nekončí zcela, ale mluví se o jiném projektu. „Rozhodla jsem se v následujících měsících především zvolnit, Tomáš si to přeje, ze svých důvodů. Byl by šťastný za přírůstek do rodiny, k tomu mě ale bude muset nejdřív přemluvit,“ řekla eXtra.cz půvabná Kateřina.

Společné miminko si Řepka přeje zřejmě i proto, že svého syna Markuse prý nemůže vídat. Matka jeho syna Vlaďka Erbová mu podle všeho hází klacky pod nohy a styk se synem je víc než komplikovaný. Za Řepku se dokonce postavil i první manžel Erbové Zdeněk Bahenský, který eXtra.cz svěřil, že si umí představit, čím Řepka prochází.

Partneři tak volí jinou cestu. Nejenže Kristelová se netajila nikdy tím, že by si dokázala představit, že by její dcera Claudie měla sestřičku nebo bratříčka, ale hlavně je ve vztahu s Řepkou šťastná, a tak by jejich vztah nejspíš chtěla posunout směrem, aby byli rodina.