Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Moderátorka Iveta Vítová se stala dvojnásobnou maminkou: Syn dostal krásné jméno

Moderátorka Iveta Vítová se stala dvojnásobnou maminkou: Syn dostal krásné jméno
Zdroj: Se svolením Ivety Vítové / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
porod

Moderátorka Iveta Vítová (38) se pochlubila radostnou novinkou. Společně s manželem Jaroslavem Vítem po dceři Anetce (7) na světě přivítali nyní i syna, kterému vybrali krásné jméno.

Moderátorka a Česká Miss 2009 Iveta Vítová se stala dvojnásobnou maminkou. Radostnou informací o narození syna, který dostal jméno Matěj, se pochlubila na svých sociálních sítích, kam připojila i společný snímek. "Ráda bych vám někoho představila - Matěj," uvedla.

Netrvalo dlouho a Ivetu zahrnuli přátelé i fanoušci gratulacemi. "Moc gratuluji Iveto, je krásný," vzkázala kolegyně, moderátorka Petra Svoboda. "Jeee, to je krásná zpráva, moc gratuluji," napsala modelka Aneta Vignerová.

Dlouhé a náročné dny před porodem

Poslední dlouhé dny před porodem Iveta již odpočítávala. "Už odpočítávám dny a těším se, až "odložím" tohle bříško. Je to krásné období, ale také už dlouhé a náročné... hlavně ty noci, i když ty budou ještě náročnější. Jsem ráda, že bříško ani tentokrát nepoznamenaly strie, a doufám, že se zase brzy zase vrátí do normálu. Ženské tělo je stejně neuvěřitelné," uvedla nedávno na svém instagramovém profilu.

Syna přivedla na svět se svým manželem Jaroslavem Vítem, za kterého se v roce 2011 po necelé roční známosti provdala. Společně již vychovávají sedmiletou dceru Anetku, která půjde v září do druhé třídy.

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy