Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Moderátorka Eva Perkausová v těsném kostýmku Zlaté masky: Obleček neudržel její vnady

Eva Perkausová nedávno účinkovala v televizní show Zlatá maska, kde ji oblékli do velmi těsného kostýmu.
Zdroj: tv prima
+ Dalších 24 fotografií
Zlatá maska
Upoutávka na pořad Zlatá maska pořádně navnadila diváky. Moderátorka Eva Perkausová se totiž oblékla do obepnutého kostýmu a se zakrytým obličejem pochodovala po Praze. Nebála se pózovat ani na silnici uprostřed provozu. Překvapily ji ale nečekané problémy s oblečkem.

Eva Perkausová vyrazila do ulic v nevšedním kostýmu. Moderátorka totiž propaguje připravovanou televizní show Zlatá Maska V těsném zlatobílém koženém overalu ji obdivoval každý kolemjdoucí. Problém však nastal v okamžiku, kdy během pózování kostým rupnul.

"Byl šitý na míry 90-60-90, což nesplňuji v horní partii, kde mám pár centimetrů navíc," objasnila Perkausová Blesku. Nečekaná událost se odehrála ve chvíli, kdy se pohledná blondýnka roztančila uprostřed dopravy před Tančícím domem. Šokovaní řidiči se tak za volantem nejspíš pobavili.

Eva se po Praze procházela s dalšími dvěma muži v maskách krokodýla a lva. Jejich identita je však neznámá, pravděpodobně se objeví v pořadu jako soutěžící. Zda si moderátorka také zasoutěží, je zatím ve hvězdách. "Musíte se dívat, abyste zjistili, jestli to tak je. Já nic prozradit nemůžu," řekla eXtra.cz moderátorka.

Televizní show Zlatá maska měla původně odstartovat už na jaře, koronavirová krize její vysílání posunula. U televizních obrazovek ale mohou diváci už tuto neděli na Primě hádat, kdo je skrytý pod maskou. Porotu tvoří Jakub Prachař (37), Libor Bouček (39), Michal Hudák a Jiřina Bohdalová. Právě oni budou mít náročný úkol, a to zjistit, která česká nebo slovenská celebrita je oblečená do kostýmu Jednorožce, Krokouše, Bubáka a dalších.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy