Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Moderátorka Eva Decastelo SKONČILA NA JIP! Co se proboha stalo?

Zdroj: Facebook
+ Dalších 35 fotografií
Nemocnice
Hororovými chvílemi si prošla moderátorka a herečka Eva Decastelo (40). Ve špatném stavu skončila v nemocnici na oddělení JIP. Co se stalo?

Eva Decastelo si prošla v noci z úterý na středu peklem. Po prudké alergické reakci na oříšky ji museli hospitalizovat v nemocnici v Blansku Herečka a moderátorka skončila na oddělení JIP, kam ji odvezl Bořek Slezáček

O nepříjemné události, která mohla skončit tragicky, informovalo na Facebooku kočovné Divadlo Artur. "Naše kolegyně Eva Decastelo skončila v nemocnici v Blansku ve dvě ráno, při přejezdu z představení z Vítkova, po prudké alergické reakci na oříšky. Eva je už naštěstí relativně v pořádku. Dnešní představení Hledám milence, zn.: spěchá!! v Brně díky personálu JIP v Blansku a také hlavně díky kolegovi Bořkovi Slezáčkovi, který Evu v kritickém stavu zavezl bleskem do nemocnice, bude," stálo ve vyjádření.

Sama Decastelo fanoušky ubezpečila, že už je v pořádku. "Dnes budu v divadle vypadat jako čínská paní, ale dám to. Děkuji kolegům v divadle, že to se mnou vydrží. A ještě jednou Bořkovi, že mě zachránil! A sestřičkám a doktorkám na JIPu v nemocnici v Blansku za milou péči," napsala Eva na Facebook.

Tak snad si nejžhavější čtyřicítka českého šoubyznysu příště dobře rozmyslí, jaké oříšky bude baštit.

Související články

Další články