Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Moderátorka Ester Janečková oslavuje narozeniny: Padesátka klepe na dveře

Zdroj: csfd
+ Dalších 8 fotografií
Narozeniny
Rok se s rokem sešel a Ester Janečková oslavuje už sedmačtyřicáté narozeniny. Moderátorka, kterou máme všichni vrytou do paměti především z Pošty pro tebe, má na krku skoro padesátku, ale stárnutí prožívá s noblesou.

Ester Janečková se proslavila zejména moderováním pořadu České televize Pošta pro tebe Už od roku 2005 ji diváci mohou sledovat v roli moderátorky, která se společně s pošťákem Ondrou snaží dát dohromady zbloudilé duše.

Pošta pro tebe ale není jediným pořadem, ve kterém jsme ji mohli vidět. Objevovala se například v Sama doma a od roku 2013 po boku Jana Potměšila pravidelně moderuje Adventní koncerty. Zahrála si i v oblíbeném seriálu Most!, kde se objevila přímo jako slečna Esterka při moderování Pošty pro tebe. Krom toho jste ji mohli zaregistrovat i ve snímku Nestyda a také si zahrála jednu z hlavních rolí ve filmu Ulovit miliardáře, ve kterém mimo jiné debutoval Tomáš Matonoha

Oblíbená moderátorka dnes oslavuje narozeniny. Už jí je sedmačtyřicet let a na dveře pomalu klepe padesátka. Věk se jí vepisuje do tváře a vrásky nezastavitelně přibývají. To ale nemění nic na tom, že pořád vypadá dobře. Stárneme totiž všichni a s tím se nedá nic dělat. Podívejte se do fotogalerie, jak se Ester za ty roky změnila.

Související články

Další články