Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Moderátorka Ellen DeGeneres způsobila hladové šílenství na Oscarech, když pro diváky objednala pizzu! Na kolik ji tahle paráda přišla?

Když se Ellen zeptala, jestli někdo chce pizzu, hned se zvedl les rukou.
Zdroj: profimedia.cz

Tak na tento ročník Oscarů publikum jen tak nezapomene. Moderátorka večera Ellen DeGeneres (56) totiž překvapila pizzou, kterou objednala a spolu s poslíčkem ji začala rozdávat mezi překvapené obecenstvo, kterému jistě přišlo vhod.

Mezi slavnými osobnostmi, které dostaly svůj kousek dlabance, byli například Brad Pitt, Julia Roberts nebo Meryl Streep. Ellen taky nabídla Leonardu DiCapriovi, ten si ale nevzal. Zato Julia Roberts s Meryl Streep však ještě požádaly o sýrovou a spokojeně baštily, i když Meryl měla na sobě bílé šaty. Angelina Jolie také pizzu odmítla a s touhou v očích se jenom koukala na svého ládujícího se manžela.

Šťastný den to byl i pro poslíčka, který pizzu dovezl. Sice zmateně pobíhal kolem publika a namítal, že se mu nedostalo varování, že bude viděn hned několika miliony lidí, ale za dýško v hodnotě 150 dolarů se mu to vyplatilo.

„Už nemám žádné peníze,“ prohlásila Ellen, když objednávku, která ji vyšla na 1000 dolarů, zaplatila. Pěkného gesta však nemusí litovat, protože lidé byli nadšeni a taky jí to tučný honorář za moderování jistě vynahradí.

Související články

Další články