Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Moderátorka Andrea Antony se stala maminkou: Holčička dostala krásné jméno

Moderátorka Andrea Antony se stala maminkou: Holčička dostala krásné jméno
Zdroj: archiv Andrea Antony
+ Další 3 fotografie
Radostná novinka
Moderátorka a reportérka televize Prima Andrea Antony se pochlubila radostnou novinku. S manželem Martinem přivítali v úterý první společné miminko. Pro novorozenou holčičku vybrali rodiče rozkošné jméno.

Reportérka Showtime vysílaného na televizi Prima Andrea Antony se konečně dočkala příchodu miminka. Bývalá tvář Divošek se s radostnou novinkou pochlubila na sociální síti. "Ahoj světe, jsem konečně tu," komentovala příchod dítěte novopečená maminka.

S manželem Martinem přivítali nádhernou holčičku, kterou pojmenovali Rozárie Antony. "Z Podolí vás zdraví, Rozárie Antony s nejšťastnějšími rodiči," informovala Andrea na sociální síti. Antony rodila podle serveru Super.cz 8 dní po termínu. Novorozená holčička měří 51 cm a váží 3,6 kg. Jak moc to je Rozárka roztomilá, se podívejte do fotogalerie.

Po uveřejnění snímku s novorozenou holčičkou se pod fotkou ihned strhla lavina gratulací. Mezi gratulanty byla i řada známých tváří. "Veliká gratulaci!!!! Buďte zdraví, šťastní a spolu," napsala například Tamara Klusová "Jeeee velikánská gratulace Adrejko!! Jste nádherní," vzkázala modelka Veronika Kašáková.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy