Moderátorka Adéla Jandová se před kamerami snaží vypadat co nejlépe. A tak svoje sexy tělo trápí skoro každý den v posilovně a na spinningu. A tam to vždy pořádně rozjede, slušet to člověku musí přece všude.

Občas ale nemá svůj den a cvičení ji moc nebaví, pak to odnáší její trenér Petr Libich. „Chodím cvičit ještě s kamarádkou, občas je to hodně brzy ráno a my jsme dost marný,“ prozrazuje s tím, že se s nimi trenér pak rozčiluje. „My se tomu většinou smějeme a to on úplně nesnáší, tak nám dává větší záhul,“ dodává.

Do svého internetového pořadu S Adél v posteli si Adéla zve každý týden někoho ze zajímavých mužů a přímo v posteli je zpovídá na téma láska a vztahy. A tak Facebook pořadu plní fotkami z natáčení i z fitka. A že je na co se koukat! „Jednu fotku jsem uveřejnila, když byl Petr mimo republiku, vyhrnula jsem si tričko před zrcadlem, našpulila rty a napsala, že jedu bomby,“ směje se a dodává, že to bylo poprvé a naposledy.

Když se totiž fotka dostala k trenérovi, rozhodl se, že jí ukáže, jak se doopravdy jedou bomby, a dal jí pořádně do těla. Od té doby se v posilovně raději nefotí. Adéla by měla na podzim odlétat zpátky do Los Angeles, kde bude pokračovat ve psaní blogu o životě v Americe.

Teď ji ale čeká ještě pár měsíců práce na internetovém pořadu, kde se vystřídala už řada zajímavých mužů převážně z řad celebrit. A podle fotek to vypadá, že se na place s krásnou blondýnkou rozhodně nikdo nenudí.