Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Moderátorka a influencerka Nikola Čechová je v karanténě: Jela s taxikářem nakaženým koronavirem

Moderátorka a influencerka Nikola Čechová je v karanténě: Jela s taxikářem nakaženým koronavirem
Zdroj: archiv Nikola Čechová
+ Dalších 11 fotografií
koronavirus
Známá influencerka a moderátorka Snídaně s Novou Nikola Čechová (30) je v karanténě. Nikol měla bohužel smůlu a jela s nakaženým taxikářem Uberu, který je v současné době hospitalizován ve vážném stavu. Sympatické Nikol karanténa končí už v pondělí a žádné příznaky nemá. Fanouškům na sociálních sítích ale přiznala, že měla obavy kvůli snížené imunitě.

Oblíbená influencerka Nikola Čechová v posledních dnech zažívala pěkně krušné chvíle. "Do pondělí jsem v karanténě. Nebyla jsem v Itálii ani nikde jinde. Ale shodou blbých náhod jsme jeli s Kubou tím taxíkem, jehož řidič nyní leží na JIP. Což je samozřejmě strašné," svěřila se fanouškům na sociálních sítích.

Zároveň všechny rychle uklidnila tím, že jí karanténa končí v pondělí a nemá žádné příznaky. "V té době jsem měla navíc otravu jídlem a byla jsem oslabená. Nemáme žádné příznaky a máme pár dní do konce karantény a věřím, že to bude všechno v pohodě," vzkázala Nikol, kterou situace oprávněně vyděsila.

"Když nám volali z té hygieny, tak se přiznám, že jsme měli bobky. Řekli, že jsme jedni z těch devadesáti, kteří s pánem jeli. Jaká tohle je blbá náhoda," dodala.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy