Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Moderátorce (†40) zbývalo pár dnů života: Strávila je balením dárků pro syna (2) na 18 let dopředu

+ Další fotografie
Moderátorka BBC Rachael Bland trpěla nevyléčitelnou rakovinou prsu. Celou dobu se zákeřnou nemocí statečně bojovala a snažila se šířit osvětu. Do toho s manželem vychovávala dvouletého Freddieho. Do posledních chvil mu balila dárky k jeho budoucím narozeninám. Ve středu rakovině podlehla.

Rachael rakovinu diagnostikovali v roce 2016, když bylo jejímu synovi pouhých 14 měsíců. Ona se odmítla kruté diagnóze poddat a do posledního dne se rvala jako lvice. Založila si blog You, Me and the Big C, kde o své nemoci psala a šířila osvětu. Před třemi dny se rozloučila s přáteli dojemným tweetem: „Slovy legendárního Franka S. – Obávám se, že nastal můj čas, přátelé. Tak náhle. Řekli mi, že mi zbývají jen dny. Všem moc děkuji za vaši podporu. Au revoir, přátelé.“

Ve středu 5. září vydechla naposledy. Předtím ještě stačila učinit dojemné gesto, aby si ji její malý chlapeček, kterému jsou necelé tři roky, pamatoval, až tu nebude. Zabalila mu dárky k narozeninám až do jeho 21 let, napsala mu deníčky a nechala svůj parfém, „aby si pamatoval mou vůni, mé písmo,“ uvedla Rachael jen pár dní před svým skonem pro express.co.uk.

Ohledně Freddieho dala instrukce své švagrové, protože manželovi by v současné chvíli zlomily srdce. „Když v pouhých 40 letech víte, že za chvíli umřete. Když máte muže a sotva tříletého syna, kterého milujete… Zbývá vám jen naděje,“ bylo její heslo.

Mohlo by vás zajímat

Další články