Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Moderátor Vlasta Korec se po 12 letech rozvádí: Manželství procházelo dlouhodobou krizí

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
ROZVOD
Oblíbený moderátor Vlasta Korec (46) se rozvádí. Tato zpráva šokovala snad úplně všechny, protože nikdo neměl ani ponětí, že by jinak idylické manželství procházelo nějakou krizí. S půvabnou moderátorkou z rádia Magdalénou Korcovou (44) byli svoji dlouhých 12 let. Co nám k tomu spíkr řekl?

S informací o rozvodu moderátora Vlasty Korce a Magdalény Korcové přišel jako první portál Sedmička.cz. Přitom ještě před týdnem měl oblíbený moderátor v rozhovoru tvrdit, že vztah se ženou je zcela v pořádku.

Podle zdroje z blízkého okolí manželky Magdalény žijí manželé již několik týdnů odděleně. Vlasta Korec nikdy nepropíral svůj vztah a rodinu na veřejnosti, takže je možné, že se snažil problémy v manželství do poslední chvíle ututlat.

Magdaléna a Vlasta byli spolu dlouhých dvanáct let a mají spolu dvě děti. Sedmiletého Vlastíka a desetiletou Madlenku. S manželkou údajně procházeli dlouhodobou krizí, která vyústila až v rozvod. V současné době se snaží oba dva na všech potřebných věcech domluvit, aby jejich děti rozvodem trpěly co jak nejméně.

„Bohužel je to pravda. Není mi teď úplně nejlíp, ale teď jde všechno ostatní stranou, hlavní jsou děti. Děláme všechno pro to, aby se jich to co nejméně dotklo. Věřím, že to v tomhle směru dopadne dobře,“ řekl eXtra.cz moderátor, který ale odmítl rozebírat, kvůli čemu jeho manželství končí.

„Neřešte to prosím, podstatné jsou opravdu jen ty děti,“ dodal.

Související články

Další články