Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Moderátor Survivoru zkritizoval poraženou Báru: Čekal jsem chytrou hru, dostal jsem tragédii, plísní odpadlici

Survivor 2023: Ondřej Novotný zkritizoval Báru: Čekal jsem chytrou hru, dostal jsem tragédii, plísní odpadlici
Zdroj: Se svolením TV Nova
+ Další 4 fotografie
survivor 2023

Bára "divá", aneb neřízená střela, tak začal moderátor soutěže Survivor Ondřej Novotný své vyjádření k vypadnutí Báry Mlejnkové. Ta celkově skončila už jako čtvrtá, což byl pro všechny šok, Novotný nebyl výjimkou. Šéf Oktagonu ocenil Bářiny schopnosti, za její vypadnutí prý mohla její výbušná povaha, jak napsal Novotný na svém instagramu.

Může si za to sama

Ondřej Novotný, moderátor soutěže Survivor, se vyjádřil k vypadnutí Báry Mlejnkové. Na začátek ocenil, jakou byla hráčkou. "Bára je energická a zajímavá holka. Čekal jsem od ní chytrou hru a dostal ostrou, energickou, tvrdou a fyzickou, nicméně strategicky a hlavně emočně špatnou hru, kdy vůbec nepřečetla několik situací," napsal šéf Oktagonu na svém instagramu, narážel tak na totální výbuch emocí Báry vůči Karolíně Krézlové, jak jsme psali.

Není to pouze Báry chyba

Podle Novotného není ale Bára jedinou, která se mohla a měla zachovat lépe. I aliance, které byla přítelkyně Veronicy Biasiol součástí, měla dle Novotného soudu reagovat jinak. "Vypadnutí Báry je nejen její selhání, kdy se nechala vytočit do osobních útoků a rovin, které jsou pro hru nepodstatné. Ale je to i obžaloba celé aliance, která měla daleko lépe počítat s tím, co se může stát a nasměrovat celou energii na vzájemný duel dvou “rozhádaných” stran," ​myslí si Novotný.

Moderátor soutěže zmínil i Bářinu kamarádku Kateřinu Klinderovou, alias Kundosaki, která dle jeho názoru má díky chování Báry terč na zádech. "Neochota naslouchat své nejlepší kamarádce jí nejen poslala domu, ale také zavěsila megaterč na záda Katky," uvedl Novotný. Zároveň však promotér MMA uznal, že po bitvě je každý generál. "Samozřejmě zpětně viděno je vše jednodušší, ale strategicky to nejen Bára, ale i její kumpáni prostě projeli," hodnotil Novotný.

Na závěr host fotbalového podcastu "Kudy běží zajíc" napsal, že za vypadnutí Báry mohla především její osobnost, ne to, co ve hře dělala. "Bára byla celkově pro hru přínos, neb udržovala v kmeni oheň a to doslova i obrazně. Byla to zajímavá hráčka od které jsem čekal před startem minimálně sloučení. Avšak její osobnost byla až příliš expresivní, než aby to mohlo déle vydržet," zakončil komentář Novotný.

A co na to Mlejnková? Ta považuje své vypadnutí za velkou křivdu, což je zřejmé i z jejích příspěvků na Instagramu

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy