Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Moderátor Survivoru se ošklivě popálil a málem přišel o prsty: Podstoupil operaci

Martin Šmahel a Ondřej Novotný.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
survivor

Reality show Survivor je oříškem nejen pro hráče, ale také celý štáb včetně moderátorů. Což nyní potvrdil slovenský moderátor Martin Šmahel (39), který si přivodil popáleninu druhého stupně a málem přišel o prsty na nohou. Nebýt kostí, tak o ně přišel. Český moderátor Ondřej Novotný (44) je zpět v Česku.

"Survivor je nejtěžší reality show na světě, ten, kdo o tom pochybuje, by měl lépe sledovat zubožená a poraněná těla hráčů v obou kmenech. Zranění se však nevyhýbají ani nám ve štábu.

Já už mám na kontě menší popáleninu druhého stupně na zápěstí a přeseknuté prsty chodidla, které musely být znovu přišity. Ale protože 'show must go on', vy žádnou pauzu nečekejte, jedeme dál," svěřil se slovenský moderátor Martin Šmahel na svých sociálních sítích o nepříjemných zraněních, která detailně vyfotil.

"Na foto je již desátý den po operaci, dřívější fotku by Instagram nesnesl."

Pro velký zájem svým fanoušům také popsal, jak si zranění přivodil. "Stoupl jsem na ostrý keramický úlomek. Zastavila ho jen kost. Zlomil se mi nečekaně pod nohama, když jsem na něm stál na špičkách a nevěděl jsem, že se přelomí." Šmahel také doufá, že se mu brzy vrátí do prstů cit a bude s nimi moci hýbat. Jako moderátor ale Dominikánskou republiku neopouští, naopak fanouškům slibuje, že zůstane až do samotného finále.

Ondřej Novotný je v Česku

Narozdíl od Martina Šmahela je český moderátor soutěže Ondřej Novotný už zpátky v Česku, kde si jako spolumajitel organizace Oktagon MMA nenechá ujít velkolepý turnaj Oktagon 31, který se po dvou letech vrací do pražské O2 areny.

Pozor! Některé snímky v galerii jsou pouze pro silnější povahy.


Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy