Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Moderátor Survivoru Ondřej Novotný: Tomáš můj favorit nebyl, řekl a prozradil svého koně

Ondřej Novotný s Tomášem Weimannem.
Zdroj: eXtra.cz/Renata Bušková
+ Dalších 14 fotografií
survivor

Nejdrsnější reality show Survivor je u konce. Ačkoliv to bylo těsné a rozhodl pouze jeden jediný hlas, vítězem se stal Tomáš Weimann. Ve velkém finále se utkal s Martinem Konečným. Moderátor Ondřej Novotný se na svém Instagramu vyjádřil k tomu, kdo pro něj byl favoritem. Tomáš ani Martin to nebyli. 

Reality show Survivor skončila. Vítězem se stal Tomáš Weimann, který byl po celou dobu žhavým favoritem. Z Dominikánské republiky si tak odvezl výhru 2 500 000 Kč. Ačkoliv byl Tomáš pro mnohé fanoušky jasným vítězem, moderátor Ondřej Novotný má jiný názor. Na svém Instagramu se vyjádřil k tomu, komu přál výhru nejvíce.

Tomáš měl výhru vydřenou. Musel projít několika duely, ve kterých musel o své setrvání na ostrově zabojovat. I přesto nebyl Novotného favoritem. „Tomáš nebyl během hry nikdy můj favorit. Ale ani nikdy nebyl někdo, s kým bych měl problém. Když jsem mu blahopřál, tak jsem vnitřně cítil naprostý mír a spokojenost s jeho vítězstvím. Což mě upřímně překvapilo,“ přiznal Ondra.

Přežít, přehrát, přelstít. Esence Survivoru

Jeho favoritem nebyl ale ani druhý finalista Martin. Toho jeho prohra velice sebrala a nemůže se s ní vyrovnat. Měl jsem vítězství na dosah a byla tam zrada, která mě mrzí. S tou osobou se nebudu bavit, nepodám jí ruku. Mohl jsem být někdo,“ sdělil nám v rozhovoru.

„Myslím, že bych to měl stejně, i kdyby vyhrál Martin. Ale u obou finalistů jsem měl letos vnitřní výhrady,“ doplnil moderátor názor i na druhého finalistu.

Doporučené video: Martin Konečný ze Survivoru promluvil o zradě Johanky

Ondrovou vítězkou je Johanka

Adeptkou na jasnou vítězku je podle něj Johanka Fabišíková, jejíž hlas rozhodl o vítězi celé show. Přežít, přehrát a přelstít. To jsou tři slova, která dle Novotného vystihují její hru. „Nikdo neudělal pro vítězství to, co ona. To je esence Survivor reality show. A Johanka ji bez diskuze naplnila nejlépe,“ přiznává Ondřej.

S Ondřejem Novotným souhlasí i mnoho diváků. Johančin Instagram zaplavily komentáře, kde jí fanoušci vyjadřují neskutečnou podporu a říkají, že právě ona měla celou soutěž vyhrát. „Johanko, jsi nejlepší hráč Survivoru, dokonce i z pozice porotce,“ zní jeden z komentářů. „Johanko, byla jsi skvělá. Jak říkal Ondra, ty jsi letos byla vítěz,“ doplňuje další fanynka.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy