Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Moderátor Survivora Ondřej Novotný: Mám jasno, kdo celou show vyhraje

+ Další 2 fotografie

Diváci reality show Survivor na TV Nova se mohou těšit nejen na drsnou podívanou, ale také na skvělou česko-slovenskou moderátorskou dvojici. Českým průvodcem show je ostřílený sportovní komentátor, moderátor a znalec bojových sportů Ondřej Novotný (44), který v rozhovoru pro eXtra.cz prozradil, že vítěze Survivora dokáže trefit již pátý den, tak jak se mu to povedlo i v předchozích ročnících. Dále se svěřil, jakou vlastnost musí vítěz mít, ale také, zda by chtěl být na vlastní kůži v pozici soutěžícího.

Ondřej Novotný je již ostříleným sportovním komentátorem a moderátorem, avšak provázet show jako Survivor je zcela odlišná výzva.

"Tohle je největší reality show světa. Je tady čtyřiadvacet lidí, které dlouhodobě sleduješ, víceméně s nimi hraješ a musíš se do nich vcítit," prozrazuje pro redakci eXtra.cz Novotný s detaily, jak se na show, která poběží přes dva měsíce, připravuje.

"Je to těžké v tom, že zatímco já vím všechno, soutěžící jen pouhé střípky. Já nemohu nic prozradit, avšak musím být na kmenové rady dostatečně připravený, abych ty soutěžící dostal do divácky oblíbených pozic, při kterých se odhalují jejich skutečné myšlenky, které provázejí i hádky. Taková příprava vyžaduje nasledovat stovky záznamů, abych byl skutečně ve hře."

Ondřej Novotný žádného soutěžícího nefavorizuje, avšak po pár dnech se dokáže přesně trefit, kdo show vyhraje. "Nebudu mít favorita ani těsně před finále, ale řeknu to takhle: počítám, že nejpozději pátý den dokážu přesně trefit vítěze, což se mi zatím vždy povedlo," říká s úsměvem, avšak se vší vážností.

Tohle nesmí vítězi chybět

"Favorita jako takového mít nebudu. Ta hra je jako cibule, člověk loupe a všechny vrstvy "hráče" se postupně odkrývají, což je na tom to zajímavé. Divák si první den řekne, jakého hráče tam nechce, ale desátý den se to může otočit a ten stejný hráč se může stát tím nejoblíbenějším."

Vítězství si může odnést pouze jeden účastník, kterému podle Ondřeje nesmí chybět zejména empatie. "Vítěz musí být dobrý v sociální hře, ale také musí mít empatii. Ten, kdo ji nemá, nemůže tu hru nikdy vyhrát."

Redakce eXtra.cz se Ondřeje na závěr zeptala, zda by i on sám chtěl být v kůži Survivora. Podle svých slov nad tím dokonce i přemýšlel. "Myslím si, že bych to měl velmi těžké, nikdy neříkej nikdy, ale raději bych to dalších dvacet let jen moderoval," dodal Ondřej Novotný, který bude show provázet společně se slovenským moderátorem Martinem Šmahelem.

Více o reality show Survivor 2022 ➔

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy