Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Moderátor Robinsonova ostrova je jako uspávač hadů: Tomu by neměli dovolit moderovat ani AZ-kvíz!

+ Dalších 81 fotografií
GLOSA: Všiml si někdo z diváků a fanoušků reality show Robinsonův ostrov, že tahle soutěž má i svého moderátora? Pokud ne, tak si nemyslete, že jste nějak divní. My si toho totiž všimli až v premiérovém devátém díle. Ondřej Novotný má být zkušený moderátor, bohužel působí jako uspávač hadů a je nesnesitelně nudný.

Říká vám něco jméno Ondřej Novotný? Ne, ani když se pořádně zamyslíte? To nevadí, protože nám to také nic neříká, a to se prý tento pan moderátor objevuje pravidelně na televizních obrazovkách Novy, kde moderuje drsnou reality show Robinsonův ostrov.

Na celé věci je mnohem smutnější fakt, že v současné době má soutěž o přežití za sebou už devátý díl a my si stále téměř nevšimli, že tohle někdo moderuje. Ondra se ještě donedávna živil jako komentátor bojových sportů, takže je jasné, že většina lidí nebude vědět, o koho jde.

Nyní dostal šanci se pořádně předvést. Bohužel jeho moderátorské schopnosti jsou zhruba na takové úrovni, že by Ondřej nejlépe udělal, kdyby si sbalil kufr, fujaru a odjel jako hlavní protagonista moderovat uspávání hadů někde do Indie.

V devátém díle Robinsonova ostrova jsme si ho všimli také jenom proto, že při výzvě o odměnu až příliš máchal ploutvemi a kosatka to nebyla. Ondřej je také známý díky tomu, že jeho přítelkyní je Miss 2006 Renata Langmannová.

S oblibou rád říká, že si své vysněné ženy všiml tak, že mu chtěla nějaká namyšlená blondýna zabrat místo na baru v Karlových Varech a následně se ho hloupě zeptala, zda není náhodou řidič, který ji dnes vozil po Varech.

Kdyby se vykašlal na moderování a raději se dal na dráhu profesionálního řidiče, udělal by možná lépe. Ondřej Novotný je natolik nudný a nezajímavý moderátor, že by ho snad nevzali ani do kultovní soutěže AZ-kvíz.

Jeho monotónní hlas by maximálně ocenily pandy v Číně, které by mohl svým láskyplným hláskem uspávat. Ovšem jako moderátor drsné reality show, kde jde místy i život, je naprosto nevyhovující.

Související články

Další články