Vojnar eXtra.cz přiznal, že operaci dlouho plánoval, ale podstoupit zákrok ho donutil až jeho milovaný syn Sebastian, který se narodil v březnu letošního roku. „Nechal jsem si kvůli synovi opravit nohu, abych nebyl tatínek invalida… Šlo o plánovanou operaci zvanou osteotomie. Musím říct, že to dost bolí, takže jsem pořád trošku v rauši a motá se mi hlava. Za chvíli mě čeká rentgen, zda je vše v pořádku,“ vysvětlil eXtra.cz oblíbený moderátor, který se na Facebooku zviditelnil tím, že jako jeden z mála se pustil do youtbera Mike Pána – čímž si u lidí vybudoval velký respekt.

Vojnar si pár dnů poleží v Nemocnci Na Františku a následně oslaví s rodinou vánoční svátky. „Na to se děsně těším. Potom mě čeká opět hromada práce,“ dodal oblíbený moderátor.

Co je osteotomie? Je to protětí kosti, nejčastěji pilou. Slouží k úpravě osové úchylky, prodloužení či zkrácení kosti (po protnutí kosti se kostní úlomky sestaví do žádoucího postavení, které se zajišťuje osteosyntetickými prostředky – šrouby, dráty, dlahami, hřeby, zevními fixátory).