Petr Vojnar (41) se zúčastnil otevíračky nového Gentlemen's Barber Clubu a celou akci zároveň moderoval. Bohužel mu jeho zranění nohy práci velmi ztěžovalo a Petr musel moderovat vsedě. „Měl jsem vyosenou nohu, to znamená, že ti zlomí nohu pod kolenem, rozevřou, sešroubují. Je to takové rovnání nohy a teď se čeká, až to místo doroste.“

Podle jeho slov bude rekonvalescence probíhat osm až deset týdnů. A poté je to už jen otázka kvalitní rehabilitace a klidu. „Má to trvat zhruba půl roku, ale já doufám, že to bude dřív,“ přiznává.

S prácí to má v současné době horší, protože ne všichni klienti mu povolí danou akci odmoderovat vsedě. Takže se není čemu divit, že se Petr Vojnar nemůže dočkat, až bude úplně zdráv.

„Jediné, co můžu dělat, je sedět v rádiu, protože u toho sedím,“ dodává. Petr je známý v poslední době také tím, že se vtipně a sarkasticky naváží do jednoho z nejnenávidě­nějších youtuberů současnosti MikeJePan.

„Ten člověk je podvodník, který si vybral YouTube jako svoji výkladní skříň, kde ukazuje něco, co není v pořádku. Je to normální ubožák, zakomplexovaný člověk, který si vybral kluka na vozíčku, na kterého hází vajíčka. Městská policie je otloukánek a on toho záměrně využívá.“

Pravdou je, že MikeJePan nedává zrovna nejlepší příklad dětem a v mnoha případech se chová jako arogantní pitomec, který si nevidí do pusy. V poslední době se ale hodně stáhl, jeho pomyslná sláva upadá a to je vlastně moc dobře.