Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Moderátor Petr Suchoň má doma pořádnou kočku: Manželka Klára se chlubí vysekaným tělem

Moderátor Petr Suchoň má doma krásnou manželku Kláru.
Zdroj: Archiv Klára Koukalová a Petr Suchoň / koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
galerie
Fešný moderátor Televizních novin Petr Suchoň (36) nedávno oslavil s manželkou, bývalou profesionální tenistkou Klárou Koukalovou, tři roky od jejich sňatku. Dnes jeho manželka sfoukne na narozeninovém dortu devětatřicet svíček. I když jí od čtyřicítky dělí pouhý rok, tak by jí její půvab i vysekanou postavu mohla závidět kdejaká modelka, Petr Suchoň si zkrátka uměl vybrat.

Petr Suchoň je moderátor Televizních novin, kterému nedávno ujela slova, když se pustil během přímého přenosu do prezidenta České lékařské komory Milana Kubka. Za jeho výstup jej TV Nova na nějakou dobu stáhla z hlavní zpravodajské relace. Moderátor se za svůj výstup omluvil a krize byla zažehnána a práce má opět dost.

Moderátor má doma pořádnou kočku

Moderátorovi se nedaří pouze po pracovní stránce, ale také po té soukromé. Jsou to již tři roky, co vstoupil do manželství s půvabnou bývalou profesionální tenistkou Klárou Koukalovou a láska jim stále kvete.

Koukalové se v roce 2013 podařilo ve světovém žebříčku dostat na dvacátou pozici. O rok později se stala členkou vítězného fedcupového týmu, když jako jedna ze tří tenistek porazila i Serenu Williams. Klára ohlásila konec kariéry v roce 2016 a rozhodla se věnovat televiznímu komentátorství.

Na půvabné blondýnce, která dnes slaví 39. narozeniny, se sportovní kariéra značně podepsala, a tak se chlubí postavičkou jako vytesanou z kamene. V galerii se podívejte, jaký poklad si moderátor Petr Suchoň doma hýčká.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy