Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Hvězda Evropy 2 chtěla spáchat sebevraždu, Nastyho zachránil až nový vztah. Padl jsem na dno, přiznává

+ Dalších 8 fotografií

Oblíbený moderátor Evropy 2, Petr Cerha, známý také jako Nasty, konečně opět září štěstím. Důvodem je láska! Už přes rok tvoří pár s krásnou tanečnicí a modelkou Terezou Lojkáskovou, která ho okouzlila na první pohled už před několika lety. Rok se s rokem sešel a dnes se objevují bok po boku jako pár. Právě ona byla osobou, která mu pomohla přejít těžké životní období, o kterém promluvil moderátor teprve před časem. Nevěra, zjištění, že syn není jeho, a myšlenky na sebevraždu. "Čas je léčitel a Terka mi v tom strašně pomohla," nechal se slyšet v rozhovoru pro eXtra.cz.

Oblíbený moderátor Evropy 2, Petr Cerha, známý také jako Nasty, má za sebou nelehké životní období. O těžkých chvílích, které ho srazily na kolena, se rozpovídal až teprve nedávno, jak jsme psali.

S partnerkou a následně i manželkou měli dům, procestovali svět a vychovávali dva syny – Sebíka (6) a Patrika (4). Na dovolené však Petr zjistil, že ho jeho žena podvádí. V tom samém období za Petrem navíc přišel někdejší milenec Petrovy, dnes již bývalé, ženy. Najednou přišel cizí člověk a na schůzce mi řekl, že to starší dítě není moje,“ uvedl Cerha před časem v podcastu Pivo, Sunar a prachy. Nejdříve těmto řečem nevěřil, ale následně šel se syny na testy DNA, které odhalily, že starší potomek opravdu není jeho. Svěřil se také, že ho myšlenky přiváděly k sebevraždě.

Opět šťastný: Na vině je láska

A jak praví rčení "Po každém dešti přijde slunce", i na sympatického moderátora se usmálo štěstí. V nejtěžších chvílích mu pomohla nádherná přítelkyně Tereza Lojkásková. Právě o ní se Petr rozpovídal v rozhovoru pro eXtra.cz, který nám poskytl při příležitosti otevření nové pobočky restaurace L'Osteria, kam dorazil právě po boku nové lásky. "Čas je léčitel a samozřejmě Terka mi v tom strašně pomohla. Je to minulost. Vlastně člověk vždycky přejde nějaký hrbol, z toho se ponaučí, je silnější a pak ho čekají jen lepší věci. Nikdy jsem tomu nevěřil, ale teď to můžu potvrdit," nechal se slyšet.

"Čím hlouběji člověk padne, i piráti hledali poklad na dně, tak i já jsem ho našel. Beru to pro mě v životě jako reparát, druhou šanci a já věřím, že jsem si vybral správně," dodal.

Petr s Tess se rozpovídali i o svém vztahu. Jsou spolu krátce přes rok, přičemž zprvu s oznámením vztahu otáleli. "Každý si dává trošičku čas, přece jen je to velký krok," nechali se slyšet. "Seznámili jsme se už v roce 2018 v Miláně, kde jsem vystupoval pro jednu značku obuvi a Terka tam tancovala. Pak jsme se ale 4 roky neslyšeli, neviděli, poté jsem jí napsal," zavzpomínali na seznámení. Před pěti lety se setkali pouze pracovně, ale už tehdy Tess Petra okouzlila.

Dnes již hrdličky sdílí společnou domácnost a na pořadu dne je i další velký krok! Zásnuby? "Určitě to přijde, nemyslím si, že to bude zas tak dlouhá doba," promluvil Petr s úsměvem na tváři o žádosti o ruku. Celý rozhovor si můžete přehrát v náhledovém videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy