Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Moderátor Patrik Hezucký volá po otevření kadeřnictví: Lidem připomíná Césara

Zdroj: Archiv Patrika Hezuckého
+ Další 3 fotografie
Zoufalství
Koronavirus celosvětově zastavil normální život, pořádně ho přiškrtil a lidem teď chybí věci, které byly ještě před rokem běžně dostupné. Například taková kadeřnictví jsou dnes velmi žádaná, nechat se ostříhat by si přál také moderátor Patrik Hezucký (50). Jinak už se z toho prý po...

Kadeřnictví a barber shopy jsou zavřené už nějaký ten pátek a na lidech je to znát, pokud je nestříhá manželka nebo kamarádka. Nic ale nenahradí onu péči, kterou nám kadeřnice a barbeři s láskou dávají. Patrik Hezucký, hvězda Evropy 2, by si rád už nechal upravit kštici. I vousy. „Podle mého názoru už by se měla otevřít kadeřnictví a barber shopy. Jinak se poseru,“ napsal k poslednímu snímku moderátor. Přidal také vtipné hashtagy #vlasovepeklo a #neandrtalec.

Zároveň ale pod snímkem se začali lidé bavit o tom, koho Hezucký připomíná. „Harry, jdu do baráku! Já si nemůžu pomoct, ale jste mu podobný,“ přirovnala fanynka Hezuckého k Danielu Sternovi, Marvovi ze Sám doma. „Ave César,“ napsala stručně další uživatelka, podobných komentářů se objevilo víc. „Krakonoš, přijeďte, já vás ostříhám,“ nabídla se s vtipem komentující.

A koho Hezucký s novým nechtěným sestřihem připomíná vám?

Související články

Další články