Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Moderátor Michal Janotka nemá štěstí v lásce: Rozchod s krásnou Karolínou hned rok po svatbě

Moderátor Michal Janotka nemá štěstí v lásce: Rozchod s krásnou Karolínou hned rok po svatbě
Zdroj: Michal Janotka archiv
+ Dalších 6 fotografií
konec lásky
Pohledný moderátor Michal Janotka (34) v lásce zkrátka štěstí nemá. Na sociálních sítích se svým fanouškům svěřil se šokující zprávou, že již několik měsíců nežije se svojí manželkou Karolínou, se kterou se brali loni v červnu. Z velké lásky zbyly jen oči pro pláč, ale Janotka ve svém vyjádření jasně řekl, že je tohle pro něj již uzavřená kapitola.

Michal Janotka dlouhou dobu tvořil pár s půvabnou Sandrou Parmovou Pospíšilovou. Už to pomalu vypadalo, že budou znít svatební zvony, ale místo toho se konal rozchod. Poté se šarmantní moderátor zamiloval do sympatické Karolíny.

Jejich sociální sítě se plnily zamilovanými snímky a následovala pohádková a honosná svatba nedaleko Znojma na jižní Moravě. Neuběhl ale ani rok a pár začal žít odloučeně.

"Realita je taková, že už několik měsíců manželku nemám, nežijeme spolu, jednoduše to neklapalo, každý měl jiné představy o životě a vyústilo to v něco, co prostě nemohu odpustit. Víc bych to asi rozebírat nechtěl, myslím, že tohle stačí," svěřil se fanouškům moderátor na sociálních sítích.

Michal Janotka je pohledný a úspěšný, přesto nemá v lásce štěstí. "I když jsem si prošel poměrně dlouhým trápením, už je to pro mě uzavřená kapitola, odpustil jsem, znovu se nadechuji a ano, teď svůj život nechávám plynule plout. Nikdy totiž nevíš, co ti zrovna chystá a v tom je prostě úžasný," dodal smířlivým tónem Janotka.

Lidé mají s problémy moderátora pochopení a na dálku mu prostřednictvím komentářů vyjadřují podporu. "Znám a moc dobře. Na tohle pomůže jedině čas. A opět se vyjasní a bude dobře. A líp jak před tím. Dlouho jsem hledala pravého parťáka do života a našla jsem! I když už mi bylo 35! Je tu a je skvělej! Vyplatilo se počkat! Projít si vším a nasbírat zkušenosti! Držím pěsti a věřím, že i vám se to podaří," zní jeden z komentářů.

Lucie Borhyová terčem nebezpečného stalkingu. Neodbytný fanoušek překročil všechny hranice

Související články

Další články

Nejnovější kauzy