Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Moderátor Love Islandu Vojta Drahokoupil: Prozradil, kdo podle něj vyhraje pohádkovou částku

Love Island: Vojtěch Drahokoupil prozradil, kdo podle něj vyhraje
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
Rozhovor

Vojtěch Drahokoupil (26) redakci eXtra.cz v rozhovoru prozradil, kdo by podle něj měl vyhrát Love Island. Ten Vojta moderuje. Jak ho to baví, to se dozvíte v článku. Kromě toho jsme se talentovaného zpěváka zeptali i na to, co stálo za jeho razantní změnou image. Vojtu teď totiž zdobí dredy.

Moderování mě strašně baví

Zpěv je z věcí, kterými se živíte, váš nejmilejší?

Ani ne. Spíš než zpěv je to skladba.

Diváci vás znají ale i díky Love Islandu. Jak vás moderování baví?

Vlastně je to součást balíčku, kterého jsem si skoro ani nebyl vědom, že existuje. A teď mi přitom chodí práce skoro jenom z moderátorské branže, což je super a hrozně mě to baví. Jen je škoda těch koncertů a turné, které kvůli covidu nemůžeme plánovat... ale věřím, že se to brzo zase otočí.

Dostat se do nové disciplíny muselo být těžké...

Já musím říct, že právě díky tomu, jak strašně mě to baví, to pro mě žádná bolest nebyla. Zároveň samozřejmě ve mně ten duch muzikanta burácí, ale určitě najdeme zase prostor, abych ho oživil.

Máte v Love Islandu svého oblíbence?

Jo, mám, to je jasný! Vilda je můj oblíbenec a já mu hrozně přeju výhru (ta činí 75 000 eur), protože Vilda je vtipný, dělá show a myslím si, že je to v pohodě týpek.

Kdo vás v show naopak prudí?

Hm, tak ti už tam nejsou. (smích)

Dredy jako touha po pohodlí

Změnil jste image. Váš účes je docela extravagantní. Jste asi velký extrovert...

V poslední době ani ne, ale býval jsem. Momentálně to vnímám tak, že jsem spíš introvertního typu. Jak to říct kulantně? Abych jen tak mezi lidi, aniž by to bylo spojeno s prací, to už musí stát za to. Na jednu stranu si to užívám, na druhou stranu je to pro mě ojedinělé a chci jít rychle na záchod, abych se vyčůral. (smích) Všechno to blýskání fotoaparáty moc nemusím. Na pódiu to tak ale není, tam jsem jako doma.

Jak jste k nápadu na dredy přišel? Nový účes je už vaše nové poznávací znamení...

Asi jo. Vlastně se to zrodilo tak, že jsem hledal něco pohodlného, o co se nemusím moc starat, vypadá to pořád dobře a nemusím to nijak řešit. Z toho mi vyšly dredy a jsem spoko.

Máte teď nějakou vysněnou roli?

Moje vysněná role je asi být v O2 areně sám za sebe s mými songy. Co se týče muzikálu, tak bych chtěl roli Zacka Efrona v The Greatest Showman, kdyby se to u nás někdy hrálo.

Související články

Další články